Arama sonuçları: *

• Users: Mercy
  • Order by date
  1. M

Black Myth Wukong alınır mı?

zor modu var mıydı hiç bakmamıştım ama en öyle bişi varsa en zor boss sekiro son bossu gibi olur güzel fight di
  2. M

soulslar kadar zor değil 1 2 boss yorar o kadar gerisi de tatmin eder ama soulslar kadar değiller
  3. M

tabi orası öyle
  4. M

pc yi eng yapınca bir sıkıntı kalmıyor hocam 40 saat boyunca 1 hatayla karşılaşmadım belki dedigniz gibi onuda çözmüşlerdir
  5. M

starfield bir tık cacık dıyolardı crack varsa ordan bakın paraya değmeyebilir
  6. M

oynen oynatır high yeter inşallah girer indirime alırsınız hocam
  7. M

oyun yeni çıktı ve hype büyük belki düşmeyebilir ama yine bekleyin 60 dolar az para değil bütçeyi zorlamaya gerek yok
  8. M

oynanır rahat ng ile de oynanır bence pişman olmazsınız 4070 süper ile 2k da 120 fps de şahane görsellikle aktı gitti oyun
  9. M

bende sizin gibi bekliyordum çıktıgı gibi aldım indirimlide indirmisizde her türlü parasına değecek bir oyun
  10. M

41 saate bitirdim başında 1 saat bile sıkılmadım verdigim paraya değdi yani akıyor oyun sıkmıyor en azından beni sıkmadı her saati aktı gitti
  11. M

New World'a baslanir mi?

upupup
  12. M

New World'a baslanir mi?

Dlc olmadan oynuyordum onceden dlc olmadan ne binek geliyor ne yeni etkinlik ne fresh serverlar bence alinmasi lazim ama tabi siz bilirsiiniz fresh geliyo olabilir belki binek yok sanirim
  13. M

New World'a baslanir mi?

Yeni guncelleme gelecek yarin fresh server eklenecek şu an throne and Liberty oynuyorum ama mobil oyun gibi geliyor gozume yeni DLC'ye 30 dolar verip baslanir mi? Ne kadar goturur solo sekilde sizce? Oyunun skil kullanimini ve grafiklerini seviyorum.
  14. M

throne and liberty nasıl ilerlenmeli

Silah ve zırhları şu an yükseltmeli miyim veya skillerimi 25 levelim direkt 50'ye mi rushlamalıyım once hiçbir şey geliştirmeden yoksa geliştirmem mi lazım bir de MAG'e büyücü bir karakter oynamak istiyorum hangi statları vermem lazım? 1728813807 up
  15. M

Protein tozu onerisi

1.73 74 kg 83 den dustum
  16. M

Protein tozu onerisi

10 15 dk kardiyo yapmak lazim o zaman
  17. M

Protein tozu onerisi

Aliyorum hocam 5 yumurta 200 300 gr tavuk gogsu 100 gr yulaf zaten cok bi vucut usremiyorum biraz karin kasi az biraz gogus olsa yeter fit fizik yag yakimi icin agirlik kaldifiyotum zaten kardiyoda yapmali miyim
  18. M

Protein tozu onerisi

100 gr yulaf 200 300 gram tavuk gogsu 5 haslanmis yumurta fit bir fizik istiyorum az biraz karin kasi duz olsasa olur birazda goguslerin sismesini yukarda saydigim besinlerle mumkun mu bu cok bi kas kutlesi istemiyorum 80 100 gr arasi bi protein oluyo gunluk protein tozu sart mi sizce
  19. M

Protein tozu onerisi

Butce 2 2500k
  20. M

artics 7p+ ses ayari

sese baktigimda klavye ve mous sesini aliyor bunu ayar cekerek duzeltebilri miyiz
Top Bottom