Neler Yeni

Black Myth Wukong alınır mı?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Arif
oynanır rahat ng ile de oynanır bence pişman olmazsınız 4070 süper ile 2k da 120 fps de şahane görsellikle aktı gitti oyun
Bende Rx6600 var kanka. 1080p High da 70 fps üstü takılırım heralde fsr falan açıp.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Arif
oyun yeni çıktı ve hype büyük belki düşmeyebilir ama yine bekleyin 60 dolar az para değil bütçeyi zorlamaya gerek yok
Aynı zamanda starfield'da almayı düşünüyorum onunda indirimlerde 28 dolara düştüğünü gördüm. Wukong'da indirimde 40-45 civarına düşerse ikisini de alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oynen oynatır high yeter inşallah girer indirime alırsınız hocam
Eyvallah hocam bakalım.

Mercy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
deniz sezer
Aynı zamanda starfield'da almayı düşünüyorum onunda indirimlerde 28 dolara düştüğünü gördüm. Wukong'da indirimde 40-45 civarına düşerse ikisini de alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyvallah hocam bakalım.
starfield bir tık cacık dıyolardı crack varsa ordan bakın paraya değmeyebilir

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Enes Koç
41 saat az gitmiş kanka en az bi 60 saat oynanır o oyun.
yarısında bıraktım zorlanmayı çok seviyorum seçenekte sunmayınca sıktı beni ve sürekli boss savaşı var oyunda gow gibi değil adım başı boss

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İndirim Kasım sonunda var onu bekleyene kadar sıkılıyor insan. Kasımdaki indirimde fiyatının düşüp düşmeyeceği belli değil.

Değil işte. O yüzden düşmesse de alacağım. Aslında ben ön sipariş verecektim ama önce bir yorumları göreyim dedim. Çok beğenilmiş. Almaya yeltendim bu sefer oyundaki hatalar beni soğuttu. 23 Eylül itibariyle tamamen düzeltmişler.

Mercy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
deniz sezer
Değil işte. O yüzden düşmesse de alacağım. Aslında ben ön sipariş verecektim ama önce bir yorumları göreyim dedim. Çok beğenilmiş. Almaya yeltendim bu sefer oyundaki hatalar beni soğuttu. 23 Eylül itibariyle tamamen düzeltmişler.
pc yi eng yapınca bir sıkıntı kalmıyor hocam 40 saat boyunca 1 hatayla karşılaşmadım belki dedigniz gibi onuda çözmüşlerdir

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Arif
starfield bir tık cacık dıyolardı crack varsa ordan bakın paraya değmeyebilir
Skyrim kafasını seviyorum hocan. 200 Saat Skyrim oynamışlığım var. Cacık denmesinin sebebi de birsz oyundan ne beklenildiğine bağlı tabii. Ben kendi kendime RP yapar takılırım.

Mercy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
deniz sezer
Skyrim kafasını seviyorum hocan. 200 Saat Skyrim oynamışlığım var. Cacık denmesinin sebebi de birsz oyundan ne beklenildiğine bağlı tabii. Ben kendi kendime RP yapar takılırım.
tabi orası öyle

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Arif
yarısında bıraktım zorlanmayı çok seviyorum seçenekte sunmayınca sıktı beni ve sürekli boss savaşı var oyunda gow gibi değil adım başı boss
Bende aksine zor seviyorum hocam Souls'ları hatim ettim zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,664
Üyeler
157,771
Son üye
mfurkan.deniz
Top Bottom