Arama sonuçları: *

1. Sentinel0

Almış olduğum sistemden güç kablosu çıkmadı

Aynen arkadaşlar. Psu'lu kasa olduğu için ekstradan bi güç kaynağı kutusu yok
  2. Sentinel0

Kargodan aldığım andan itibaren videoya aldım ve özellikle baktım ama kablo çıkmadı. Kasanın içinde bir yere sıkıştırmış olabilirler mi?
  3. Sentinel0

Arkadaşlar selam. Geçtiğimiz hafta Sinerji'den bilgisayar siparişi vermiştim. Bugün geldi ve bilgisayarı kontrol ederken içinden güç güç kablosunun çıkmadığını fark ettim. Thermaltake t35 versa model kasa. Acaba bu kasanın normalinde mi kablo çıkmıyor yoksa unutulmuş mudur? Bir de şunu sorucam...
  4. Sentinel0

4 sistem arasında kaldım ve bugün almam gerekiyor. Yardım eder misiniz

İlk defa siz 3.seçeneği almamı tavsiye ettiniz. Akşama kadar neler olacak bakalım.
  5. Sentinel0

Hocam selam. Normalde forumlara ve fb gruplarına danışmadan direkt satın alsaydım 3. Seçenekteki sistemi alıp geçerdim. Lakin forumlarda ve fb gruplarında özellikle 4.sistemi çok önerdiler. Ben de şu anda oraya kaymış vaziyetteyim. Siz alacak olsanız tercihiniz hangi sistemden yana olurdu? İyi...
  6. Sentinel0

Değerli yorumun için teşekkür ederim. 1636197925 Arkadaşlar başka sistem tavsiyelerine de açığım. Sadece bunlar olacak değil.
  7. Sentinel0

Peki şunu da sorayım öyleyse. Araştırdığım kadarıyla Amd anakartlarda h-b-x serilerinin kendi aralarında fark oluyor. Ama intel tarafında özellikle h ve b serilerinde çok anlamlı bi fark göremedim. Beni aydınlatır mısınız?
  8. Sentinel0

İntel işlemciler hakkında bir fikrim yok. 11400 +b560 ikilisi amd tarafında neye denk geliyor?
  9. Sentinel0

Arkadaşlar selam. Sonunda bütün paramı topladım ve bilgisayarı bugün almaya kesin karar verdim. Son bir kez daha siteleri gezdiğim zaman alternatiflerimi dörde kadar indirdim. Alt tarafta sistemlerin fotoğraflarını bırakıyorum. Sizin tercihiniz ne olurdu? Lütfen gereksinimlerinizle birlikte...
  10. Sentinel0

İki sistem arasında kaldım yardım eder misiniz?

Arkadaşlar başka sistem tavsiyelerine de açığım.
  11. Sentinel0

İlerde ekran kartını yükseltmem gerekir mi? Min 4-5 sene beni götürür diye düşünüyodum ben :)
  12. Sentinel0

Bu ilk sistem https://www.teknogenetik.com/teknogenetik-hunter-amd-ryzen-5-3600-16gb-500gb-ssd-8gb-rx-6600xt-oyun-bilgisayari-pmu98469 Bu da ikinci sistem https://www.teknogenetik.com/teknogenetik-destiny-amd-ryzen-5-5600x-16gb-500gb-ssd-rx-6600xt-oyun-bilgisayari-pmu98466 İlk sistem daha düşük...
  13. Sentinel0

3 sistem arasında kaldım. Yardım eder misiniz?

12500 e kadar sistem önerilerinizi de alabilirim. Son baktığımda 3060ti sistemin stok bitmiş sanırım :(
  14. Sentinel0

Şöyle söyliyim. R5 5600x + 6600xt 12k. R5 3600 + 3060ti 12500₺
  15. Sentinel0

İşlemci dolayısıyla mı ? 1635755624 600₺
  16. Sentinel0

Başlangıç olarak olmaz. Ama dediğiniz gibi 5600x daha mantıklı normalde. Aldıktan sonra upgrade edebilirim ancak.
  17. Sentinel0

Arkadaşlar selam. Bir bilgisayar alıcam ama üç seçenek arasında kaldım. İlk seçeneğimde r5 3600 ve rtx3060ti kombinasyonu var. İkinci seçeneğimde ise 5600x ve rx 6600xt kombinasyonu var. Üçüncü ve son seçenekte 10400 ve 3060 kombinasyonu var. Çözünürlük olarak 1440p olarak kullanmayı...
Top Bottom