Neler Yeni

Almış olduğum sistemden güç kablosu çıkmadı

Sentinel0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Günaydın
Arkadaşlar selam. Geçtiğimiz hafta Sinerji'den bilgisayar siparişi vermiştim. Bugün geldi ve bilgisayarı kontrol ederken içinden güç güç kablosunun çıkmadığını fark ettim. Thermaltake t35 versa model kasa. Acaba bu kasanın normalinde mi kablo çıkmıyor yoksa unutulmuş mudur? Bir de şunu sorucam. Arkadaşımda 750 lik asus rog psu var. Arkadaşım onun kablosuyla açmamızı teklif etti ama kararsız kaldım. Başka marka kablolar sorun yaratır mı?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Güç kablosunun olması lazım.
Kutuların içini kontrol etmediyseniz edin.
Eğer baktığın halde kablo yoksa satıcı ile iletişime geçin.
Bir de şunu sorucam. Arkadaşımda 750 lik asus rog psu var. Arkadaşım onun kablosuyla açmamızı teklif etti ama kararsız kaldım. Başka marka kablolar sorun yaratır mı?
Kablo, kablodur. "Asus kablo takalım, X marka takarsak bozulur" gibi bir durum yok.
Sistemde bir sorun yaşamanız için kablonun içindeki bağlantıların hatalı veya arızalı olması lazım.

Sentinel0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Günaydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güç kablosunun olması lazım.
Kutuların içini kontrol etmediyseniz edin.
Eğer baktığın halde kablo yoksa satıcı ile iletişime geçin.
Kargodan aldığım andan itibaren videoya aldım ve özellikle baktım ama kablo çıkmadı. Kasanın içinde bir yere sıkıştırmış olabilirler mi?

chii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Arda Duman
Kargodan aldığım andan itibaren videoya aldım ve özellikle baktım ama kablo çıkmadı. Kasanın içinde bir yere sıkıştırmış olabilirler mi?
Güç kaynağı kutusuna baktınmı dicektim ama zaten kasa psuluymuş kutusunun olduğunu sanmam bende sinerjiden aldım bu perşembe geldi kablosu vardı.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Olabilirler.
Kasada, kutuda, poşette vs.
Bir yerlerde kablonun olması gerekiyor.
Eğer yoksa, satıcı ile iletişime geçersiniz gönderirler.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar selam. Geçtiğimiz hafta Sinerji'den bilgisayar siparişi vermiştim. Bugün geldi ve bilgisayarı kontrol ederken içinden güç güç kablosunun çıkmadığını fark ettim. Thermaltake t35 versa model kasa. Acaba bu kasanın normalinde mi kablo çıkmıyor yoksa unutulmuş mudur? Bir de şunu sorucam. Arkadaşımda 750 lik asus rog psu var. Arkadaşım onun kablosuyla açmamızı teklif etti ama kararsız kaldım. Başka marka kablolar sorun yaratır mı?
Hocam güç kaynağının kutusunun içine baktınız mı?

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Benim de çıkmamıştı gittim gitar amfimin güç kablosunu aldım taktım :D 10 20 tl bişeydi ben alırken siz de alın bir tane.

Top Bottom