Arama sonuçları: *

1. P

Yardım BTK 'nın Mesajından Ne Anlamam Gerekiyor?

2.5 yıldır altyapı bekliyorum. En son böyle bir şikayet oluşturdum ve böyle bir yanıt geldi. Türk telekomu her aradığımda bana altyapınız olmadığı, çalışmaların devam ettiğini ve 2 yıl içerisinde altyapının yapılacağı söyleniyor. Görselle attığım BTK 'nın yanıtı benim kafamı karıştırdı. Bu konu...
  2. P

Windows 10 kurarken siyah ekran

Onlar sanırım eski BİOS ile çalışmıyor.
  3. P

Windows 10 kurarken siyah ekran

Windows 7 'den Windows 10 'a direkt (usbsiz,dvdsiz) yükseltme yaptım. 32 bitten 64 bite geçecektim fakat kurarken unuttum. 64 bite geçerken yükseltme yaptığım gibi olmadığını öğrendim. Bir usb flasha windows 10 iso dosyasını rufus ile işledim. Eski BİOS 'a sahip olduğum için MBR seçeneğini...
  4. P

Öneri Ucuz ekran kartı önerisi

Şuan yakınlarımda en iyi r5 220 1 gb 130 tl ekran kartı var. Bu kart beni en fazla yıl sonuna kadar idare eder mi ?
  5. P

Ekran kartı DVI çıkışlı ekstra dönüştürücü gerekiyor sanırım. Daha farklı modeller var mı? Model söylemeniz yeterli ben araştırırım.
  6. P

İşlemci: Xeon E5450 Anakart: G31T-M7 Ram: 2x2GB DDR2 800mhz PSU: 300W Çoğunlukla CS:GO oynayacağım. Bunun için ucuz bir ekran kartı almak istiyorum. Şuan ki bilgisayarımda ekran kartı yok. Bütçem 200TL civarıdır.
  7. P

Yardım G31T-M7 anakarta Xeon E5450 işlemci takamıyorum

Sorun bir şekilde çözüldü. Yinede teşekkür ederim.
  8. P

https://www.hepsiburada.com/akasa-intel-lga775-1150-1155-1156-socket-pwm-islemci-sogutucusu-ak-cc7108ep01-pm-bd130296#reviews Kuzey köprümü bilemiyorum. Dediğim gibi sanırım bios yüklemede sorun yaşıyorum.
  9. P

@Oguzrtx bilgin varsa yardım edebilir misin? Gerçekten ne yapacağımı şaşırdım.
  10. P

https://xeon771to775biosmod.blogspot.com/p/ecs.html Bu ve farklı yerlerden bulduğum şeyleri denedim ama sonuç alamadım. Dediğim gibi büyük ihtimal biosu modlarken sıkıntı yaşıyorum. Dosyalar doğru. 1618577315 Windows 10 kurmak için anlatıyor. İşletim sistemim Windows 7 'dir.
  11. P

Yeni aldığım işlemciyi takmadan önce bilgisayarı rehberlere göre modladım. Sonrasında kasayı açmış iken güzelce temizledim, yeni işlemciyi taktım ve en son bilgisayarı açtım. Bilgisayar açılıyor açılmasına ama işlemci 90 derece altını görmüyordu. İşlemci takılı iken tekrar modlamayı denedim ama...
  12. P

Çözüldü✓ Bilgisayarım açılmıyor.

Biosu kısa devre yaptırarak sorunu çözdüm.
  13. P

Eski işlemciyi taktım. Artık açıldığı an kapanıyor.
  14. P

Bir dakika sobra kendi kendine kapanıyor. Acaba işlemci mi gitti?
  15. P

Bilgisayara yeni işlemci taktım temizledim her şeyi geri doğru monte ettim bilgisayar açılıyodu normal devam ediyordum başta ama biosu güncellemek gerekiyormuş aslında bunu öncesinde yaptım ama sonuç vermedi sanırım işlemci 90 derecelerdeydi bu işlemci takılı tekrar aynı şeyleri yaptım ama yine...
Top Bottom