Neler Yeni

Yardım G31T-M7 anakarta Xeon E5450 işlemci takamıyorum

Psoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Soner Güler
Yeni aldığım işlemciyi takmadan önce bilgisayarı rehberlere göre modladım. Sonrasında kasayı açmış iken güzelce temizledim, yeni işlemciyi taktım ve en son bilgisayarı açtım. Bilgisayar açılıyor açılmasına ama işlemci 90 derece altını görmüyordu. İşlemci takılı iken tekrar modlamayı denedim ama yine aynıydı. Büyük ihtimal modlamayı beceremedim. Çünkü rehberlerde yazan en son yazması gereken "Program ended normally." yazmıyordu. Yardım edebilirseniz mutlu olurum.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Yeni aldığım işlemciyi takmadan önce bilgisayarı rehberlere göre modladım. Sonrasında kasayı açmış iken güzelce temizledim, yeni işlemciyi taktım ve en son bilgisayarı açtım. Bilgisayar açılıyor açılmasına ama işlemci 90 derece altını görmüyordu. İşlemci takılı iken tekrar modlamayı denedim ama yine aynıydı. Büyük ihtimal modlamayı beceremedim. Çünkü rehberlerde yazan en son yazması gereken "Program ended normally." yazmıyordu. Yardım edebilirseniz mutlu olurum.
Bios mod yaptınızmı? Yaptı iseniz hangi site?

Psoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Soner Güler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ve farklı yerlerden bulduğum şeyleri denedim ama sonuç alamadım. Dediğim gibi büyük ihtimal biosu modlarken sıkıntı yaşıyorum. Dosyalar doğru.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 10 kurmak için anlatıyor. İşletim sistemim Windows 7 'dir.

Psoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Soner Güler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun bir şekilde çözüldü. Yinede teşekkür ederim.

Top Bottom