Arama sonuçları: *

1. ShiDdos

Youtube bilgim dışında videolar beğeniliyor ve izleniliyor

Selamlar arkadaşlar 26.03.2023 tarihinde beğenilerime bakarken ekte belirttiğim gibi farklı videolarla karşılaştım ve bir şüphe duydum. Ve youtubede araştırmaya başladım neredeyse tüm videoları izledim fakat çözemedim, Son çare olarak önce google desteğe sonrasında ise youtube destek ile...
  2. ShiDdos

Öneri Msi A320M-A Pro Anakart İçin İşlemci Önerisi

Önerdiğiniz Bir Anakart varmıdır hocam
  3. ShiDdos

Öneri Msi A320M-A Pro Anakart İçin İşlemci Önerisi

Arkadaşlar Msi A320M-A Pro Anakarta ve Msi Gtx 1660 Ekran kartına sahibim. Şuanda Ryzen 3 3100 kullanıyorum, sahip olduğum işlemciden daha yüksek performans hangi işlemciden alabilirim hangi işlemcileri önerirsiniz.
  4. ShiDdos

400-500TL arası Compact Klavye

400-500 TL arası Mekanik RGB Compact klavye arıyorum önerisi olan varmıdır
  5. ShiDdos

Hyperx Fury 16 GB 3000 MHz DDR4 CL15 HX430C15FB3/16 Ram

Hayır sadece 1 adet 8 gb var buna 16 gb eklemek istiyorum
  6. ShiDdos

Modelde FB ve PB kısmı değişik olduğu için sormak istedim
  7. ShiDdos

Merhaba bende "Kingston Hyperx Fury 16 GB 3000 MHz DDR4 CL15 HX430C15PB3/8 Ram" var ben bu ramime ekleme yapmak istiyorum. Bu ramimin yanına " Kingston Hyperx Fury 16 GB 3000 MHz DDR4 CL15 HX430C15FB3/16 Ram " Alsam kullanabilir miyim
  8. ShiDdos

2. Ekran algılanmama Sorunu

Evet ikiside ekran kartına takılı
  9. ShiDdos

2. Ekran algılanmama Sorunu

Yeni bir bilgisayar ve monitör aldım ve eski monitörümü yeni bilgisayarıma takmak amaçlı vga hdmi dönüştürücü aldım fakat 2. ekran olarak algılanmadı olarak gözüküyor Güç kaynağında sıkıntı yok monitör açılırken hiçbir sorun yok fakat sonra power saving mode diyip kapanıyor ve ekran gelmiyor...
  10. ShiDdos

3 aydır fiber sorunu

Mahallemize 22 mart civarında Fiber altyapı çalışması başladı,Sorduğumda ortalama 2 ay dediler Ama geçti ve ne yapabileceğimi bilmiyorum Bilgilendirir misiniz Apartman içine Türktelekom Kutu koydu ve 1 aydır öyle duruyor Gelen giden yok İnternetimde yok telefondan giriyorum 3 aydır
  11. ShiDdos

Valorant oyununda Yayındayken Fps Sorunu

Teşekkürler
  12. ShiDdos

Peki önerebileceğiniz ayarlarlar nelerdir kaliteyimi düşürmeliyim yoksa işlemciye mi vermeliyim yayını ?
  13. ShiDdos

Ekran kartından veriyorum yayını 720p30Fps sağlıyorum
  14. ShiDdos

Nasıl yani tam anlamadım
  15. ShiDdos

Merhabalar ben kendi çapımda yayın açıyorum fakat Valorant oynarken 200 civarında olan FPS'im yayın esnasında 90'lara 60'lara düşüyor Sistemim: MSI GTX 1660 Armor Ryzen 3 3100 MSI A320M-A Pro HyperX 8 GB 3200MHz Kullandığım yayın programı Streamlabs sizce OBS'e geçmem daha mı iyi olur?
  16. ShiDdos

Steam E-Posta şifre ister mi ? Lütfen Yardım edin

Epostasını taşımaya çalışıyoruz fakat bunu yapamazsın diye hata veriyor Kendisi Telefon numarasını sildi Bağlayamıyoeruz Epostasını değiştirmeye çalışıyoruz
  17. ShiDdos

Adam e postasını biliyor ama değiştiriyoruz şuan herşeyi
  18. ShiDdos

1619733625 Arkadaşımın hesabı şuan bu halde Arkadaşımın hesabı şuan bu halde
  19. ShiDdos

Adamın Kendisi fotoğrafını Değiştirdi Ve adını değiştirdi bu nasıl olabiliyor arkadaşımın Hesabını o vermeden değiştirdi
  20. ShiDdos

Adamın Kendisi fotoğrafını Değiştirdi Ve adını değiştirdi
Top Bottom