Neler Yeni

Steam E-Posta şifre ister mi ? Lütfen Yardım edin

ShiDdos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Koray Bozoğlu
Arkadaşım 2 gün önce dolandırıcılık banı yediğini söyledi ama sadece fazla trade atmıştı bir adet adam onunla konuşma yoluyla iletişime geçti arkadaşım baştan dolandırıcı sandı ama adam hesabını değiştirdi arkadaşlarını sildi ve şuan telefonunu hesabından sildi dolandırıcımı steam çalışanı mıdır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Yavuz
Hayır hiçbir steam çalışanı e posta şifre istemez.
Arkadaşım 2 gün önce dolandırıcılık banı yediğini söyledi ama sadece fazla trade atmıştı bir adet adam onunla konuşma yoluyla iletişime geçti arkadaşım baştan dolandırıcı sandı ama adam hesabını değiştirdi arkadaşlarını sildi ve şuan telefonunu hesabından sildi dolandırıcımı steam çalışanı mıdır ?

ShiDdos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Koray Bozoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adamın Kendisi fotoğrafını Değiştirdi Ve adını değiştirdi

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Her uygulama kayıt olurken der ;
Bilgilerinizi Steam çalışanı dahil kimse ile paylaşmayın diye.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
İstemez.

ShiDdos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Koray Bozoğlu
Adamın Kendisi fotoğrafını Değiştirdi Ve adını değiştirdi bu nasıl olabiliyor arkadaşımın Hesabını o vermeden değiştirdi

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Adamın Kendisi fotoğrafını Değiştirdi Ve adını değiştirdi bu nasıl olabiliyor arkadaşımın Hesabını o vermeden değiştirdi
Adam ekran görüntüsü mü attı?

ShiDdos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Koray Bozoğlu
1619733541399.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşımın hesabı şuan bu halde

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ban yeseydi yanda kırmızı bir yazıyla VAC Ban yediği yazardı.

Kişi çoktan hesabını ele geçirmiştir. Hesabın kuratılmasını engellemek için e-postayı da ele geçirmek istiyordu büyük ihtimalle.

Arkadaşının e-postası da patladıysa kurtarmanın yolu yok artık.

ShiDdos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Koray Bozoğlu
Adam e postasını biliyor ama değiştiriyoruz şuan herşeyi

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Adam e postasını biliyor ama değiştiriyoruz şuan herşeyi
Tüm yazdığını okuduktan sonra adımları uygulayın.
2. Ve 3. Adımıları uygularsanız risk almış olacaksınız.

Steam'e hala erişimi varsa arkadaşının öncelikle Aile paylaşımı açsın. Açtığında 4 haneli şifre koymanı isteyecek Steam ayrıca nereden yapıldığını unuttum. Şifreyi girmediğin sürece hesapta birçok şeyi engelleyebiliyorsun. O özellikleri açsın.
2.Adım
Arkadaşın yeni e-posta açsın Steam hesabını oraya taşısın.
3.Adım
2.adımı uygulamadan önce Steam'in bağlı olduğu mevcut e-postadaki Steam'den alışveriş yaptığına dair tüm faturaları ilkin kendi bilgisayarına yedeklesin sonra e-posta'dan imha etsin.

Bu sayede dolandırıcı hesabı geri almak için Steam desteğe yazamaz. Ayrıca eğer dolandırıcı faturaları yedeklediyse arkadaşının aleyhine olur bu durum.

ShiDdos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Koray Bozoğlu
Tüm yazdığını okuduktan sonra adımları uygulayın.
2. Ve 3. Adımıları uygularsanız risk almış olacaksınız.

Steam'e hala erişimi varsa arkadaşının öncelikle Aile paylaşımı açsın. Açtığında 4 haneli şifre koymanı isteyecek Steam ayrıca nereden yapıldığını unuttum. Şifreyi girmediğin sürece hesapta birçok şeyi engelleyebiliyorsun. O özellikleri açsın.
2.Adım
Arkadaşın yeni e-posta açsın Steam hesabını oraya taşısın.
3.Adım
2.adımı uygulamadan önce Steam'in bağlı olduğu mevcut e-postadaki Steam'den alışveriş yaptığına dair tüm faturaları ilkin kendi bilgisayarına yedeklesin sonra e-posta'dan imha etsin.

Bu sayede dolandırıcı hesabı geri almak için Steam desteğe yazamaz. Ayrıca eğer dolandırıcı faturaları yedeklediyse arkadaşının aleyhine olur bu durum.
Epostasını taşımaya çalışıyoruz fakat bunu yapamazsın diye hata veriyor Kendisi Telefon numarasını sildi Bağlayamıyoeruz Epostasını değiştirmeye çalışıyoruz

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Epostasını taşımaya çalışıyoruz fakat bunu yapamazsın diye hata veriyor Kendisi Telefon numarasını sildi Bağlayamıyoeruz Epostasını değiştirmeye çalışıyoruz
O zaman 1.adımı uygulasın.
Steam desteğe de yazın. Durumu anlatın belki bir şey yaparlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,963
Üyeler
151,482
Son üye
salvie_05
Top Bottom