Arama sonuçları: *

1. E

En iyi enerji içeceği hangisi?

black bruin yıllarca sade satıldı bi ara mojito ve acai aromalarını piyasaya sürdüler mojito pek tercih edilecek seviyede değil bence. acai denemeni tavsiye ederim guzel ama en iyisi sadesi. redbullda Beyaz/lacivert/sarı renkteki kutuları kesin dene
  2. E

En iyi enerji içeceği hangisi?

Monster enerji icecekleri arasinda en kotusu (bence) aşırı şekerli berbat bir tadi var. sekerli suya aroma koymuşlar dümenden. en iyisi acık ara redbull tabii ki black bruin de iyidir fiyat performans tadı vs redbull dışında digerleri uzun soluklu içilmez redbullu da cok içmemek lazım
  3. E

Protein tozu önerisi

540tl düştü https://takehiq.com/collections/kampanya/products/hiq-hi-pro-plus-510gr
  4. E

Hangi yurt dışı iPhone 15 alınmalı?

Kullanım süreleri ile modellerin ülkelerin bir etkisi yok. Hepsi aynı fabrikadan aynı parcalardan üretiliyor. Hangisini almak istiyorsan alabilirsin. Çinden aracı olmadan ya da düşük komisyonla getiren birini bulursan en uyguna almış olursun. En ucuz cinde üretim orada olduğu icin ve...
  5. E

Protein tozu önerisi

ssn nasil indirim yapmis 2kilo 1200₺ falan geliyor cok uygun digerlerine gore
  6. E

Comnet geçiş kodu...

100mbps kodum : CMT234GWF
  7. E

İphone 15 256 Gb aldım. Hata mı yaptım?

200gb ayda 80₺ . 128 gb almak yerine 256gb alıp model düşürmek mi mantıklı, ayda 80₺ verip bir üst model 128gb almak mı? 15 128gb almak yerine bedavaya 256gb almıyor ustune 4-5k extra para veriyor 256gb alıyor!!! Acaba bunu yaparken kime hizmet ediyorsun :) extra 128gb depolama almak icin...
  8. E

İcloud kullanmayı öğrenin cok faydalı :)
  9. E

tek doğru cümlen yok. 15 prodn bahseden yok! 15 te A16 var, iphone 16 da A18 A17 koymak yerine 16 satılsın diye direk A18 e atladılar. 16 ile 16 proda aynı işlemci yok birinde A18 digerinde A18 pro var
  10. E

2 nesil islemci farkı var. şuan icin cok bisey anlasilmaz ama 3-4 sene sonra fark yaratır. 256gb 15 yerine 128gb 16 daha mantıklı olurmuş
  11. E

Protein tozu önerisi

“yine diger marklara gore daha cok guven veriyor biraz daha koklu firma” okuduğunu anlamamak tam olarak bu oluyor :) sen ocean al ham maddesi belirtmeye aciz firma
  12. E

Protein tozu önerisi

510gr olani 750₺ 550-600 dusebilir 900gr olani belki 880-900₺ olabilir ama yine yüksek kaliyor. ocean vs alacagina tavuk ye daha mantıklı. cok ara markalar
  13. E

Protein tozu önerisi

yarin bi bak belki butcene denk gelir biseyler
  14. E

Protein tozu önerisi

3-4 gündür araştırıyorum protein tozlarını vs baya detayli arastirdim isin sonu şu top seviye markalar var onlar da 2kilosu 4-5k falan onlar gözün kapali en iyisi. geri kalan bir kac marka var genele göre biraz daha pahali ama icerigini net bir şekilde bilip kanıtlaman icin test yapman lazim...
  15. E

Protein tozu önerisi

https://proteinocean.com/whey-protein-lansman-5 indirimde bi ürün. ama ne derece iyidir bilemiyorum. ham maddesini paylasmayan bi marka sonucta turkiyede yasiyoruz
  16. E

Galatasaray - Rigas FS Maçı

Dün bugün Baronlar sahada yine. Bakalım aksamın kalan macları nasıl olacak
  17. E

CS2 DE FPS YERLERDE SÜRÜNÜYOR

togghn sedan modeli görücüye cıktı konu acmadin hocam
  18. E

Yaş 17 boy 176.4 kaç olurum 19 a kadar

2.5-3cm uzarsın değil. eğer uzarsan en fazla 2.5-3cm uzarsin. hic uzamayadabilirsin bu yaştan sonra ama uzarsan en fazla 2-3cm olur 5-7cm falan uzamayı bekleme. genele bakacak olursak 17-18 yasında ki boyun neyse daha uzamaz insanlar
  19. E

🔥İndirim ELVAN MAGAZACILIK satıcılı seçili ürünlerde 4 al 3 öde!!!

tek alınacak şey bence Ibon Sütlü Meyveli Şeker 1000 Gr. Silindir (1 Kutu) https://app.hb.biz/7Lh0xwTfowxv
  20. E

Dolandırıldım ACİL!!!

adam demiski kisacasi. 800₺ icin gotumu kaldirmam giden gitti kardes dikkat etseydin. boyle yasalarin da boyle sistemindee. Turkiyede islenen suclarin en az yarısını yasalar destekliyor. hicbir yasa olmasa insan kendi dusuncesiyle ceza verir ama yasalara tabi olduğumuz icin suclular asla ceza...
Top Bottom