Arama sonuçları: *

1. G

Tulpar T5 vs Asus ROG Strix G512LV Hangisini Tercih Etmeliyiz?

Arkadaşlar arkadaşım full yazılım ve photoshop, render gibi üst düzey işlemler yapacak. Bu iki laptopu bulduk. Oyun oynanmayacak. Bana ASUS daha iyi geldi sizce hangisi? 1...
  2. G

Pollux 3AD Sistem nasıl?

Dostlar arkadaşıma bu sistemi önereceğim malum fiyatlar çok arttı sizce nasıl? SSD PATRİOT BURST 240gb olacak
  3. G

Yardım 5100 beklenmeli mi? Ne zaman çıkar tahmini olarak?

Arkadaşlar önümüzdeki yaz 3100 yada 2600 almayı düşünüyorum bütçem 1200TL en fazla. Sizce 5100 gelir mi? Gelirse ne zaman gelir. Bir de B450M PRO M2 V2 anakartıma takılır mı?
  4. G

2600 için soğutucu önerisi

Arkadaşlar yakın zamanda ryzen 5 2600 alacağım içindeki stok fan yetiyor mu?Bana Max 150tl soğutucu önerir misiniz. OC yapmayacağım.
  5. G

Home Design 3D alınır mı?

Arkadaşlar vakit öldürmek için bu oyunu edinmek istiyorum alınır mı? https://store.steampowered.com/app/420000/Home_Design_3D/
  6. G

Kaliteli USB-MİCRO USB kablo önerisi

Arkadaşlar xiaomi 20.000mah powerbank kullanıyorum ancak şarj ederken kullandığım ara kablo çok çok kalitesiz. Uzunluğu önemli değil bana en fazla 30TL bütçeye USB-MİCRO USB ara kablo önerir misiniz?
  7. G

Epic Games iade var mı?

Arkadaşlar indirimlerden R6S almayı düşünüyorum ancak oyunu becerebilir miyim hiç bilmiyorum. Oyunu alsam bir süre oynayıp beğenmez isem iade edilebiliyor mu? İade süreci steam kadar kolay mı?
  8. G

PSU Fanı değişir mi?

Arkadaşlar XIGMATEK X-CALIBRE 600W 80+ PSU var. Ancak fanından biraz değişik sesler geliyor. Sizce içine yeni 1 tane 12cm fan alsam nasıl olur? Bu nasıldır? https://www.teknobiyotik.com/arctic-f12-12cm-beyaz-kanatli-kasa-fani-ar-afaco-12000.html?ref=akakce&v=1.29.9
  9. G

RUST 1 kişi sarar mı?

RUST 1 kişi sarar mı?
  10. G

CPU Fan hızım boşta 2200RPM?

Arkadaşlar bu hız normal mi? Sıcaklıklarım normal 1610604710 @crazyreign @RevDeisDou bakar mısınız?
  11. G

3100 alacağım hangi soğutucuyu takayım.

Arkadaşlar eski r3 1200 işlemcim var. 3100 aldığımda elimde 2 tane stok soğutucu kalacak. Hangisi daha iyi r3 1200'ün mü yoksa 3100'ün içinden çıkan mı?
  12. G

25TL Simulasyon oyunu önerisi

Arkadaşlar bana 25TL simülasyon oyunu önerir misiniz? İndirimlerde 25TL altına düşen oyunlarda olur. Bir de sizce Farming Simulator 17 eskidi mi alınır mı? Lütfen ETS2 önermeyin.
  13. G

Steam 20TL oyun önerisi

Arkadaşlar Steam'den yada indirim zamanlarından bana en fazla 22TL oyun önerir misiniz?
  14. G

10 TL Online oyun önerisi

Arkadaşlar arkadaşlarımla oynayabileceğim en fazla 10 TL oyun önerir misiniz?
  15. G

PUBG R3 1200 RX550 darboğaz

Arkadaşlar Steam PUBG oynarken FPS yükseltmek için oyunu 720p çekiyorum ancak oyun çok fazla drop yiyor GPU kullanımı %100 ve CPU kullanımı %100 oluyor. Bu durum 1600x900'de azalıyor anca k yine oynanmayacak kadar drop yiyor oyun. Ancak bu sorun 1080p çözünürlükte değişiyor. Sizce Ryzen 3 1200...
  16. G

B460 Chipset almak mantıksız mı?

Arkadaşlar anakart almayacağım sadece merakımdan soruyorum. Bildiğiniz üzere İntel anakartlarda H-B-Z serisi anakartlar var. Ancak H ve B serisi bu anakartlar neredeyse birbiri ile aynı özellikteler. M.2 destekleri olduğunu varsayarsak. Mesela H ve B serisinde OC yapamıyoruz. Ram MHZ sınırına...
  17. G

Ryzen 3 1200 ile 1650s kullansak olur mu?

Arkadaşlar bütçem az. İşlemcim düz ryzen 3 1200. Önce ekran kartını alıp 6 7 ay sonra işlemci alacağım. Sizce r3 1200 1080p yüksek ayarlarda 1650 süper e darboğaz yapar mı? Ya da yapsa bile 6 - 7 ay kullanılır mı?
  18. G

550TL Sade kasa önerisi

Arkadaşlar bana en fazla 550TL bütçeye kasa önerir misiniz? Kasanın çok fazla ışıklı olmasını istemiyorum sade bir tasarımı olursa güzel olur. MSI MAG FORCE olmaz ise güzel olur çünkü tasarımını beğenmiyorum.
  19. G

550TL kontrolcülü kasa önerisi

Arkadaşlar en fazla 550TL kontrolcülü kasa önerisi yapabilir misiniz? Kontrolcülü istememin sebebi Anakartımda ARGB ve RGB portlarının olmaması. :)
  20. G

Stardew Walley oynaması zor mu?

Stardew Walley oynaması zor mu? Bir kaç video izledim ancak anlayamadım.
Top Bottom