Arama sonuçları: *

1. Ö

6000-6500 TL Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar belirtilen bütçe aralığında laptop tavsiyeniz var mı? Günlük işlemler, ofis programları ve aradada oyun oynamak için.
  2. Ö

İkinci el Q8400 sistem

Sistem görselde belirtildiği gibidir ayireten ekran kartı Radeon HD4600 lakin yanmış. Arkadaşlar sistemin bu şekilde değeri nedir? İkinci olarak ekran kartı ve RAM için tavsiyeleriniz nedir?
  3. Ö

Display Kablo Tavsiyesi

Çok fazla kablo karmaşası olmasını istemediğim için . Tavsiyen için teşekkür ederim. Lakin belirtiğiniz ürün pek iyi yorumlanmamış.
  4. Ö

Display Kablo Tavsiyesi

Arkadaşlar MSI Optix MAG271CV monitörünü aldım lakin içinden DP kablosu çıkmadı. 1.5 metre civarında kaliteli kablo tavsiyesinde bulunur musunuz? Linkte belirttiğim kablo bolca tavsiye edilmiş lakin 2 metre olduğu için kablo karmaşası oluşmasını istemiyorum...
  5. Ö

Corsair Rm 750 watt Psu

kullanalı ne kadar oldu ? sessiz mi ? 1586898573 Ekran kartı 2070s islemci 3600x bu sistemi gold sertifikalı bir psudan başkasına emanet edemem 😊😊
  6. Ö

Corsair Rm 750 watt Psu

Arkadaşlar Corsair rm 750 watt gold full modüler psu alınır mı ? Şuan fiyatı 860 tl . https://ty.gl/kpauuyi
  7. Ö

300W PSU ve HD 6950

Hayır beslemez
  8. Ö

İşlemciye göre Ekran kartı

İşlemcin gayet güclü . Rtx 2070 S veya amd tarafindan 5700xt tavsiye ederim
  9. Ö

Öneri ™Dizi™ - ™Film™ Önerileriniz

Dizi olarak The witcher La case de papel Breking Bad Peaky blinders Prison break Vikings Sherlock Holmes
  10. Ö

Yardım Samsung LC24RG50FQMXUF (C24RG5) Monitör

Oyun oyanacaksan 144 hz 1 ms monitor almanı tavsiye ederim . Hareketli sahnelerde oluşan o bulanıklaşmaya gecikme süresi neden olur. Bir nevi hayalet etkisi oluşturur yani cismin arkasında gölge oluşturur. Yani bu değer ne kadar düşükse verimin o kadar iyi olur.
  11. Ö

Harddisk im takılı olduğunda pc açılmıyor

Bios pilini çıkarıp biraz bekle ve tak . Bios resetlenmış olacaktır . Muhtemelen Hdd ve bios arasında uyumsuzluk vardır .
  12. Ö

Harddisk im takılı olduğunda pc açılmıyor

BİOS pilini çıkartıp sıfırlamayı dene, sadece sorun yapan HDD'yi takıp tekrar dene, Ramleri çıkarıp takmayı dene .Urun yeniyse bios pilinden dolayı problem vardır diye düşünuyorum
  13. Ö

Intel Mi Ryzen Mi?

Sadece oyun için tercih edeceksen intel alabilirsin ama birkaç fps daha fazla almak için bu fiyat farkına değermi orası sana kalmış. Lakin amd tavsiye ederim render konusunda intelin şuan için yetişmesi mümkün değil oyun tarafında ise aralarında bir kaç fps fark var . Fiyat konusuna gelirsek bu...
  14. Ö

Ryzen 5 3600x mi Ryzen 7 2700x mi

Ryzen 3600x render ve oyun performansı olarak daha iyi.
  15. Ö

AOC Monitörler Nasıldır

Son zamanların yükselen yıldızı dersek yeridir. Fiyat performans olarak en çok tercih edilen markalardan bir tanesi.
  16. Ö

TOPLAMA BİLGİSAYAR İÇİN TAVSİYE

Bence pc için bekleyip bütçe topla. Satıp alacağın tel seni üzebilir. Hemen olamasada bir süre sonra pişman olursun .
  17. Ö

Korona oldugumuzu nerden anlariz

Düşmeyen ateş ve ardından kuru oksuruk , nefes darlıgı bunlar sirayla birbirini takip eder ve bazilarinda gorunen bir diğer rastlanti iste tat alma ve koku alma duyularini kaybetmen . Başlıca belirtileri bunlar
  18. Ö

oynamaktan bıkmayacağınız oyunlar listesi vol1

Skyrim ve modlusu
  19. Ö

Kasa ve ekran kartı için yardım!

Ramleri 8+8 şeklinde tercih et ve ramlerden kısabilirsin 3200 mhz gayet işini görür artan bütçeyle ekran kartına destek olur . Lakin kesinlikle 8+8 olsun ramler. Monitor olarak aoc modellerine bakabilirsin .
  20. Ö

Kasa ve ekran kartı için yardım!

Oyun ve yayın dahilse işlemcimi 3600x yap ama indirimlerden yararlanarak . Kart tarafından nvdia tercih et derim daha serin ve stabil çalıştığı için kart olarak 2060S tavsiye ederim . Lakin butçeni aştıgi için fiyat permormans tarafı olan amd tercih edip onu mesh hava sirkülasyonu iyi bir...
Top Bottom