Neler Yeni

Korona oldugumuzu nerden anlariz

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Süleyman
Mesela öksürük diyolar ama ben normal de hastalamış olabilirim ve hastahaneye gidersemde belkide ordan vürüsü kapacam olmadiğım halde

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Bora Yağız ÖZCAN
Instagram
1borayagizz
Steam
Crictech
ne olursa olsun grip olsak bile kendimizi pozitif vaka gibi izole etmeliyiz.En azından böyle düşünüyorum

ApoSama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Abdullah Diyar Işık
Nefes darlığı yaşıyorsan bide ateşin varsa geçmiş olsun

Kémâll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kemal Polat
nE? olm aylardır bilgilendirme programları - 184 ü arayarak test hizmeti varken teknoloji forumuna neden soruyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Şenol Balcık
14 gün bekle nefes alamazsan o zaman kesin sonuçtur :eek: maskeni tak eldivenini giy hastane ye kontrole git korkunun ecele faydası yok

mfm_fatih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammet Fatih MACİT
Ateş, baş ağrısı, öksürük ve nefes darlığı çekiyorsan büyük ihtimalle koronasın. Zaten uyarıyorlar hastaneye giderken maske takın diye. Eğer değilsen kapma diye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ömer yaşar
Mesela öksürük diyolar ama ben normal de hastalamış olabilirim ve hastahaneye gidersemde belkide ordan vürüsü kapacam olmadiğım halde
Düşmeyen ateş ve ardından kuru oksuruk , nefes darlıgı bunlar sirayla birbirini takip eder ve bazilarinda gorunen bir diğer rastlanti iste tat alma ve koku alma duyularini kaybetmen . Başlıca belirtileri bunlar

ahmetim_64

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Ahmet Karagöz
Facebook
albay6464
Yüksek Ateş , Nefes Darlığı, Öksürük Başlıca Etmenleri Ancak Önlem Almak Her Zaman İyidir 14 Kuralı Unutmayalım Lütfen Zorunlu Olmadıkça Dışarı Çıkmayalım Çıkarsakta Maskesiz Eldivensiz Çıkmayalım...!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,586
Üyeler
157,702
Son üye
C13AT
Top Bottom