Neler Yeni

Öneri Bilgisayar parçları hakkında nerden bilgi edinebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza ŞİMŞEK
ben çok küçük yaşlardayken donanım arşvini izliyodum ve ordan bşlgisayarlar hakkında baya bilgi öğrendim kendim bile pc toplayabilcek kadardım herşeyi nerdeyse biliyodum ama bi ara pc alamıcam diye ilgim azaldı ve izlemiyordum üstündende baya yıl geçti hatta en son izldeğimde rtx 2000 serisi gelmişti üstünden baya yol geçti ve bir sürü yeni teknolojiler gelmii ve şimdi yazın çalışıp artık (yaşım yettiği için) kendime pc alıcam mesela şuan anakartlara bir sürü şey gelmiş işlemcilerin chipseti sanırım değişmiş ben bu tür şeyleri tekrardan nerelerden öğrenebilirim

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Hocam hangi birini öğreneceksin işine yarar kadarını öğren sevdiğin sistemlerin sistem bileşenlerine hakim ol o şekilde ilerle piyasada birsuru ekran kartı var hepsinin en detayına kadar öğrenip ne yapacaksın

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza ŞİMŞEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hangi birini öğreneceksin işine yarar kadarını öğren sevdiğin sistemlerin sistem bileşenlerine hakim ol o şekilde ilerle piyasada birsuru ekran kartı var hepsinin en detayına kadar öğrenip ne yapacaksın
aklımda kalan bi tek amd ve nvdia onlar hakkında öğrensem yeter peki bunları nerden öğrenebilirim

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Muhammet Çağrı
aklımda kalan bi tek amd ve nvdia onlar hakkında öğrensem yeter peki bunları nerden öğrenebilirim
buraya yaz toplarlar illa öğrencem dersen Abdullah abinin videoları izle sarıyo hemde.

Top Bottom