Arama sonuçları: *

1. B

6/7K LAPTOP ÖNERİSİ MAX7000

Dostlar 6/7K aralığında günlük kullanım için biraz oyun cs filan ve internette takılmak için laptop arıyorum max7000 tl
  2. B

Ekranda saliselik gidip gelme

Asus rx5500 xt
  3. B

Display port takılı o kablomu
  4. B

Dostlar Selamlar bilgsayarimda furmark i açtığımda monitörde gözle zor görülecek şekilde gidip gelmeler yaşanıyor daha yeni aldım nedeni ne olabilir böyle gidip 1 /2 saniye değil dediğim gibi saliselik gidip gelme mevcut nedeni nedir şimdiden teşekkürler.
  5. B

PC hakkında yardım soru cevaplama

1610140343 Aynen öyle herhalde Örneğin boşta dönmüyor furmack i açtım direk dönmeye başladı
  6. B

PC hakkında yardım soru cevaplama

Dostlar yeni PC aldım ekran kartım rx5500 MSI afterburner de ekran kartı fan hızı 50 olarak gözüküyor fakat fanlar dönmüyor normalde ancak oyuna filan girersem dönüyor birde anakart b450 mk ii ekran kartının takıli olduğu yerde ışık yanıp sönüyor normal midir yoksa farklı bir durum mu vardır...
  7. B

PC kapanıyor ışıklar sönmüyor

Asus prime b450mk II
  8. B

PC kapanıyor ışıklar sönmüyor

Dostlar yeni PC topladım pcyi kapıyorum fakat kulaklık ve mousenin ışıkları sönmüyor bu normal midir eski pcde hepsi sönüyordu ondan soruyorum.
  9. B

5 bin TL overclock yapmayacağım sistem önerisi

https://www.gaming.gen.tr/urun/27775/cyber-5500xt-intel-i3-10100f-asus-dual-rx5500-xt-oc-8gb-8gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistemi işinizi görür bende ryzen 3100 lu olanı aldım siteden
  10. B

Kazıklanma Korkusundan Dolayı DA Hariç Başka Yerden F/P Alamamak

Hocam kasa güzel önü açık altta PSU kablolarını gizleyen yer mevcut
  11. B

Kazıklanma Korkusundan Dolayı DA Hariç Başka Yerden F/P Alamamak

Hocam bende onu bekliyordum ama hemen stok bitiyor bu yüzden...
  12. B

4600-4700Tl Sistem Toplama

Hocam şuan güncel driverlarda böyle bir sorun yok diyorum Abdulah abide rx5500 XT kullanmıştı zaten
  13. B

4600-4700Tl Sistem Toplama

Hocam karar sizin fakat ben attığımı öneririm bende sipariş verdim kasayı bir kaç saat önce kullanan arkadaşlarda memnun dediğim gibi karar sizin...
  14. B

Blade 3100 Alınır mı? ?

Aralarında performans farkı olurmu bunların nasıl anlarız?
  15. B

Blade 3100 Alınır mı? ?

Hocam platinium çıkma olayı ne oluyor açıklarmisin
  16. B

Blade 3100 Alınır mı? ?

Öyle aman aman yapmıyorum OC ama kendi çapımda yapmaya çalışıyorum r3100 ve 5500 uyumlu çalışır mı darboğaz filan olurmu acaba?
  17. B

Blade 3100 Alınır mı? ?

Selam arkadaşlar herkese mutlu yıllar sistem alicam bu...
  18. B

Rehber 150-500 TL Arası Bütçeden Bütçeye Oyuncu Kulaklıkları

Tavsiyem Rampage miracle x1 güzel kulaklık titreşim özelliği var şarkılarda filan efsane oluyor.
  19. B

Yeni sistem ne zaman 50k like

Yok monitör aldım incehesap gaming gecesinden asus tuf vp249q1r uyguna geldi 1499 a düşmüş aldım bende
  20. B

Yeni sistem ne zaman 50k like

Herkese selamlar md2 sistem videosuna 50k Like gelirse @Abdullah Hacıgül abimiz yeni sistem toplayacaktı. Like gelmiş sistem videosu ne zaman gelecek bilgisi olan varmi? 4000/5000 TL aralığında bildiğiniz güzel sistem var ise bekliyorum herkese teşekkürler.
Top Bottom