Arama sonuçları: *

1. emfati

Şuan kullandığınız işlemci nedir?

Ryzen 5 5600X
  2. emfati

Sinerji Ultimate Ryzen 5 5600X 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RTX3070

Sıvı soğutucular ve ne kadar verimli oldukları konusunda pek bilgim yok. + Ventus ürünü kullanmış arkadaşların yorumlarına da bakmalısın. + Sistem iyi ama bana bir tık pahalı gibi de geldi.?
  3. emfati

Rampage Drop Plus Driver Sorunu

Merhaba, bu problemi nasıl çözdünüz?
  4. emfati

Yardım kulaklık rampage rm-k 60 drop plus driver sorunu

Merhaba, problemi nasıl çözdünüz?
  5. emfati

Rampage Kulaklık Driver Sorunu

Merhaba, RM-K60 Drop Plus Driver kurduktan sonra çalıştıramadım. "device unactive" yazıyor ve sekmeler açılmıyor. Bu şekilde problem yaşayıp üstesinden gelen var mı.?
  6. emfati

Yardım Drop Plus aldıktan sonra yapılması gerekenler

Merhaba, ben bu driver'ı yükledim ama "device unactive" problemi yaşıyorum. Haliyle uygulama üzerinden herhangi bir şey değiştirilemiyor. Neden açılmıyordur acaba fikriniz var mı.?
  7. emfati

Wifi Bağlantım Stabil Değil

Değil. Yani bahsettiğim 1 dişe inmesi durumunda hızı da düşüyor. (Pc yeni geldi bu arada. Hiç bir win ayarı ile oynamadım henüz. Gerek var mı onu da bilmiyorum gerçi.)
  8. emfati

Wifi Bağlantım Stabil Değil

Merhaba, efendim evimde wifi ile bağlanabildiğim cep telefonu ve laptop mevcut. Bağlantı seviyesi her iki cihazda da mükemmel seviyede. Lakin masaüstü wifi bağlantısı (ya 1 diş ya da 3 diş oluyor.) stabil değil. Bir saçmalık olduğu kesin ama çözemedim. (Win 10)
  9. emfati

Teşekkürler. Burda sıralama yaparsak değişim önceliğini PSU - Anakart - SSD olarak düşünmeliyim sanırım. 1610631580 Teşekkürler. Stokları ne kadar bekleriz orası büyük bir soru işareti ve bekledikçe bi şeyler daha eksiliyor üstelik :/ 1610631739 İllaki gelecektir. Ama taşıma maliyetlerinin...
  10. emfati

Hayır. Yani satabileceğim eski sistem yok.
  11. emfati

Doğrudur. Ama stok problemleri olduğundan ya da ben becermedim bilemiyorum. Toplyamadım. 1610630604 Aslında 13K idi ama 14-14.5K'ya kadar esnetebilirim. Tabi her şeyi kusursuz yapmak gibi bir eğilimim yok. Zaten bunun sonuda yok.
  12. emfati

Merhaba, Ufak dokunuşlarla ya da bu şekliyle bu sistem alınır mı.? Teşekkürler... https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-ultimate-ryzen-5-5600x-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rtx3070-p-37681
  13. emfati

ADSL İnternet önerisi

VDSL internet deneyebilirsin.? Güncel fiyatını bilmiyorum ilave kaç mgbit'e kadar altyapın destekliyor onunda bilgisini alıp kullanabilirsin.
  14. emfati

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Selam! Stok problemleri aşılınca orta-üst segmentte yer alabilecek (Ör:RTX 3060 Ti'lı) bir sistem güzel olur.
Top Bottom