Neler Yeni

Yardım Drop Plus aldıktan sonra yapılması gerekenler

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dün Drop Plus'ı sipariş etmiş bulunmaktayım. Geldikten sonra yüklemem gerek driver, yapmam gereken ayar (mikrofon ayarı vs.) var mıdır? Onun dışında ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu?

Ve 400tl ile alabileceğim daha iyi bir kulaklık var mıydı? Yoksa iyi mi almışım?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Driver indir yeter, bir de mikrofon ayarlarda DVD kalitesinde değilse DVD kalitesine al.
dvd kalitesi studyo kalitesi fark ediyormu hocam benim mikrofonu ayarlamaya çalışıyorumda

El-Bâbin_Şubin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dün Drop Plus'ı sipariş etmiş bulunmaktayım. Geldikten sonra yüklemem gerek driver, yapmam gereken ayar (mikrofon ayarı vs.) var mıdır? Onun dışında ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu?

Ve 400tl ile alabileceğim daha iyi bir kulaklık var mıydı? Yoksa iyi mi almışım?
Ben driver bile indirmedim çok kapsamlı değil driveri
Mesaj otomatik birleştirildi:

En yüksek hangisiyse o daha iyi olur.

Son düzenleme:

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
burada ki özellikler açılmalı mı ? bir de windows sonic bilen var mı

Ordaki özellikler açmak isteğe bağlı diye biliyorum. Mesela r6s cs gibi ses kasman gereken oyun oynuyorsan Virtual surround u açmazsın. Dinlediğin müzikleri veya sesleri daha basslı duymak istiyorsan Bass Boost u açarsın vs.

emfati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mehmet fatih altın
Üst düzey bir şey yapmana gerek yok
Burdan indir yeter drop plus 400 TL ye en iyisi o kulaklıktır istersen kendin ayarlarsın sesini
Merhaba, ben bu driver'ı yükledim ama "device unactive" problemi yaşıyorum. Haliyle uygulama üzerinden herhangi bir şey değiştirilemiyor. Neden açılmıyordur acaba fikriniz var mı.?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhaba, ben bu driver'ı yükledim ama "device unactive" problemi yaşıyorum. Haliyle uygulama üzerinden herhangi bir şey değiştirilemiyor. Neden açılmıyordur acaba fikriniz var mı.?
bunun için konu açınız pek bir bilgim yok

Top Bottom