Arama sonuçları: *

1. Z

Yardım ekran 144hz ama 144hz seçeneği yok

o konuya dair bi bilgim yok malesef internetten de araştırmanızı tavsiye ederim
  2. Z

Yardım ekran 144hz ama 144hz seçeneği yok

kullandığın kablo nedir anakartta calısmaz ama yinede soriyim ekran kartına takdın demi kabloyu
  3. Z

Ellerim de hiçbirşey yok ama yanıyor

biseyler kullandım ama üstünden 1 hafta geçmistir ne kadar pişman olsamda malesef geçmisi degistiremiyorum
  4. Z

Lolden hesap banı yedim van157 ban atmadi ama giremiyorum

Hayırlı günler Lolde ban yedim ama hesap banı van 157 hatası almıyorum fakat oyun arayüzü hicbir sekilde yüklenmiyor ne yapıcağım yardım edermisiniz
  5. Z

risk almicam bişe çıkarsa polise giderim mahkemeye çıkarırlar bosverdim alkolden oldugunu varsayıyorum suan yanmıyor
  6. Z

evet malesef 1722356588 knk kan testi yaparlarsa hayatim biter karpal tünel sendromu diye bişey varmış alkol içenlerdede oluyomus dun tuketmıstım sureklı olan bısey degıl alkolden olabılır bılmıyorum ne yapıcam
  7. Z

suan gidemem kan testi yaparlarsa sıkıntı olur
  8. Z

1-2 gun icinde gidicem duramıyorum cok yanıyo
  9. Z

Öncelikle Hayırlı günler İlk başlarda parmagım filan yanıyodu ama şimdi ellerim komple yanıyor ve dayanılmaz bir aci cok rahatsız ediyor sürekli kaynayan bi suyun içindeymiş gibi ellerim elimdeki kan sanki kaynıyomuş gibi suya sokunca rahatlıyor ama sadece suya degerken cektıgımde gerı başlıyor
  10. Z

Son 2 yıl ıcınde basımda gelen olayları anlattım lütfen okuyun ve yorum yapın ihtiyacim var gerçekten

Bilmiyorum dostum Mutlu yaşamak istiyorum öylede yapmaya çalışıyorum yarın ölüp ölmicegimin bi garantisi yok bu aralar çok sıkılıyorum hevesle okulların açılmasını bekliyorum içimde kaldı o okula 1 yıl gitmemek cidden içime yer etti özlüyorum okul ortamını zaman geçsin bi an once diye...
  11. Z

Son 2 yıl ıcınde basımda gelen olayları anlattım lütfen okuyun ve yorum yapın ihtiyacim var gerçekten

yok bidaha kullanmam öyle bise ölümden döndüm resmen kendime çeki düzen verdim iyi bi baslangıc yapıcam derslerime odaklanıcam inşallah hepinize teşekkür ederim insanlarla konusmak iyi hissettiyor 1722125088 Teşekkür ederim (:
  12. Z

bende o cok var sürekli herseyi her ayrıntısına kada düsünüyorum soyle olsaydı boyle yapsaydım nasıl olurdu dıye ama en son olan oldu diyorum kafama cok takıyorum ama içimde yer ediniyor o eskisine nazaran biraz daha mutluyum istahım acıldı yemek yiyorum kendimi üzmüyorum oyun oynuyorum...
  13. Z

o kullandıgım seyden sonra bidaha yapıcagımı sanmıyorum asırı doz almısım o kadar kötüydümki bende kendimi üzmicem bidaha dedim hayatıma odaklancam istedigim okula geçtim mutluyum ders çalısıcam mutlu huzurlu bi hayat sürdürücem 1722076045 Liseye geçtiğimden beri mutlu sayılmam aslında okul...
  14. Z

Öncelikle Hepinize Hayırlı Geceler Arkadaslar ben 16 yasında bi bireyim 9 sınıfta meslek lisesi olarak başladım otobusle gelip gidiyodum uzaktık 1 yıl orda kaldın sureklı bı zorbalık küpe taktıgımdan dolayı adamdan saymamalar vesaire bende meslek lisesinden bi anadoluya gecim dedim (10.sınıfın...
  15. Z

Ekran kartım tam performans çalısmıyor galiba lutfen yardım edın kafayı yıcem

format attım pc ye suan bi ufak benchmark yapıcam mhz degerlerı dusuk geldı ekran kartını haber verıcem sistem bostayken 0 mhz gormesı normalmi 1721517329 Soyle Sonuclar alıyorum pek anlamadım Mhz degerlerı normalmi 1721517477 Ramden kaynaklı bisey olabilirmi cunku cok dusuk internetten...
  16. Z

Bakıma gerek yok bence daha alalı 3 ay olmus bılmıyodum tam konuyu guncellerım 3 ay dıye driverlarıda guncel 1721516753 hadı oyunluk bı sıkıntı olsa ne bılım dosyaları bozuk olsa sıfırladıgımda duzelırdı
  17. Z

en son ekran kartını degısıcem rtx 3080 buldum ucuza r5 5600 darbogaz yasarmıyım acaba en son ekran kartını degısıcem rtx 3080 buldum ucuza r5 5600 darbogaz yasarmıyım acaba Dedigini Undervolt olayını arastırıp yapim konuya eklicem
  18. Z

islemci biraz ısınıyor ama vantilator yardımıyla 80 derece sabıt tutabılıyorum ekran kartımda 65-75 derece arası gezıyor
  19. Z

hepsini yaptım xpm acık sorunum çözülmedi sıfırladıktan sonra ayar yapmadım ama yapmasam bıle yınede duzgun bı fps vermesi lazım asırı dusuyor bazı anlarda fps
  20. Z

yeni bı guncelleme gelmedı son zamanlarda internetten testlerıne baktıgımda hicbir sorun yok catır catır oynatıyo bı ayar olabılırmı acaba yapmam gereken bios vb?
Top Bottom