Arama sonuçları: *

1. H

PS5 PRO DUYURULDU 7 KASIM ÇIKIŞ 26 EYLÜL ÖN SİPARİŞ TAHMİNİ TÜRKİYE FİYATI 44,999

Exc oyun olmadıktan sonra 4K 60 FPS görüntü verip cebe sığacak boyutta olsun ne fark eder?
  2. H

🔥İndirim Çikolatalarda Aynı Üründen 2 Al 1 Öde!

Ocak ayında bilmem ne kadar alışverişe Carte Do'r dondurma hediye diyip milleti dolandıran Migros'un mu kampanyası? Sağol ben almayayım.
  3. H

PS4 için kalıcı Jailbreak yöntemini keşfeden var mı ?

Kalıcı jailbreak yok.
  4. H

Progarmımı Test edermisiniz?

Oyun ve oyun modu olsa anlarım da videoyu kataloglarına ayıran bir program? Program yerine Progarmımı, prgoram yazman birşeyler çevirdiğini çok belli ediyor! :)
  5. H

bu PS4 u almak mantıklı mı

@Rivyalı Demki GET= Güvenli E-ticaret oluyor. Sahibinden sisteminde var. Belli bir komisyon karşılığında İzmir dışındaki yerlerden de alabilirsiniz cihazı daha uyguna bulabilirseniz.
  6. H

@Rivyalı Demki Benim gördüklerim İstanbul idi. Get ile satışlara baktınız mı?
  7. H

Fiyat biraz yüksek. 10.000TL bandında fiyata PS4 Slim 9.0 fw li cihazlar vardı.
  8. H

Bilkom halen garanti hakkında bilgi vermiyor

Çok geçmiş olsun. Bilkom değilde Sony Türkiye atmıştı bana kazığı. Zamanında Pulse 3D kulaklık almıştım 2 ayda bozuldu götürdüm kullanıcı hatası demişlerdi. Sony PlayStation'a ait cihaz yada aksesuar alacaksınız Türkiye içinde garantiye önem vermeyin ve en ucuz hangisi ise onu alın.
Top Bottom