Neler Yeni

Progarmımı Test edermisiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berksan
prgoram yerel bilgisayarınızdaki videoları mesela anime indirdiyseniz bunları katagörize etmenizi sağlayan ve kendi oynatıcısında oynatma imkanı sunan bir program ilerde daha da geliştiricem öğrenci olduğumdan yazılım bilgim sınırlı yapabilirsem direk uzaktan kendi sunucunuzdan videolara ulaşabileceğiniz yükleğebileceğiniz bir şey yapmak istiyorum

2 ay sonra projeyi geri açtım dijital imza olmadığından kurulum dosyası halinde paylaşamıyordum sıkıntı çıkarıyodu bu sefer direk dosyaları paylaştım aşağıdaki linkten .rar olarak indirin ve sonrasında dosyaları çıkartın programın dosyaları kayıt etmesi için normal dosyaları .rar dışında olmalı

Link(.rar dan çıkarmayı unutmayın) : https://drive.google.com/file/d/156ddXbBHP1I_sNvWgmITU9VWrnLOSlaG/view?usp=sharing

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berksan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum kusura bakmada kimsin necisin bilmeden kimse bu dosyanı indirip bilgisayarına kurmaz.
Kurmak isteyenlere tavsiyem KURMAYIN.
Test edermisiniz dememin sebebi bu başlığı gördüğün gibi yazmışsın

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Mehmet
prgoram yerel bilgisayarınızdaki videoları mesela anime indirdiyseniz bunları katagörize etmenizi sağlayan ve kendi oynatıcısında oynatma imkanı sunan bir program ilerde daha da geliştiricem öğrenci olduğumdan yazılım bilgim sınırlı yapabilirsem direk uzaktan kendi sunucunuzdan videolara ulaşabileceğiniz yükleğebileceğiniz bir şey yapmak istiyorum

2 ay sonra projeyi geri açtım dijital imza olmadığından kurulum dosyası halinde paylaşamıyordum sıkıntı çıkarıyodu bu sefer direk dosyaları paylaştım aşağıdaki linkten .rar olarak indirin ve sonrasında dosyaları çıkartın programın dosyaları kayıt etmesi için normal dosyaları .rar dışında olmalı

Link(.rar dan çıkarmayı unutmayın) : https://drive.google.com/file/d/156ddXbBHP1I_sNvWgmITU9VWrnLOSlaG/view?usp=sharing
Aynennnn öyle reiisss git başka yerde adam düşürmeye calis yallaaah

Farex

80+ Silver

kardeşim sen kimsin necisin nereden bilicez madem böyle bişi var virtualboxtan sanal bilgisayar kur dene basit saçma sapan dene mene benim cihazımda özel bilgillerim var rat olmadığını nerden bilicem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Özcan

Bu tarz yazılım ve program testlerini paylaşırken güven söz konusu diğer arkadaşlarımın verdiği cevaplara katılıyorum. Kimdir; nedir, necidir, kimin nesi-kimin fesi olduğu bilinmeden, dosyanın ne ile bağlantılı netleşmeden, test konusu biraz can sıkıcı olabilir. Kimse bu riskin altına giremez. Size tavsiyem geliştirmelerinizi kendi sunucularınızda yapıp belge ve onaya dayalı hareket etmeniz, hem sizin adınıza hemde kullanacak kişiler adına daha iyi yorumlanabilir.
Bu gibi içerikleri buradan doğruluğu netleşmeden kullanıcılara sunmak iki taraf içinde tehlike arz edebilir.
Dostum kusura bakmada kimsin necisin bilmeden kimse bu dosyanı indirip bilgisayarına kurmaz.
Kurmak isteyenlere tavsiyem KURMAYIN.
Aynennnn öyle reiisss git başka yerde adam düşürmeye calis yallaaah
KURMAK TEHLİKELİ OLABİLİR!

Son düzenleme:

holysword

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sammy
Oyun ve oyun modu olsa anlarım da videoyu kataloglarına ayıran bir program?

Program yerine Progarmımı, prgoram yazman birşeyler çevirdiğini çok belli ediyor! :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berksan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tarz yazılım ve program testlerini paylaşırken güven söz konusu diğer arkadaşlarımın verdiği cevaplara katılıyorum. Kimdir; nedir, necidir, kimin nesi-kimin fesi olduğu bilinmeden, dosyanın ne ile bağlantılı netleşmeden, test konusu biraz can sıkıcı olabilir. Kimse bu riskin altına giremez. Size tavsiyem geliştirmelerinizi kendi sunucularınızda yapıp belge ve onaya dayalı hareket etmeniz, hem sizin adınıza hemde kullanacak kişiler adına daha iyi yorumlanabilir.
Bu gibi içerikleri buradan doğrulu netleşmeden kullanıcılara sunmak iki taraf içinde tehlike arz edebilir.

KURMAK TEHLİKELİ OLABİLİR!
Virüs totalde tarata bilirsiniz öğrenci projem normalde bi sunucuda ve tecnopatta yayınlayım dedim ama kural gereği link paylaşılmasını böyle tepki yüzünden kaldırıldı burda yine bakıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Özcan
Durumuzu anlıyorum ve katılıyorum.
Fakat taramaları sizin yapmanız, pek âlâ bir arkadaşımız önerisi ile VirtualBox sunucularını kullanarak ve video kaydı alarak bu programı test etmeniz, sonrasında video içeriğini buraya paylaşarak yorum yapmalarını isteyebilirsiniz. Eksik ve ya hatalı durumlardan bilgi almanız daha sağlıklı bir yol olacağını düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berksan
Durumuzu anlıyorum ve katılıyorum.
Fakat taramaları sizin yapmanız, pek âlâ bir arkadaşımız önerisi ile VirtualBox sunucularını kullanarak ve video kaydı alarak bu programı test etmeniz, sonrasında video içeriğini buraya paylaşarak yorum yapmalarını isteyebilirsiniz. Eksik ve ya hatalı durumlardan bilgi almanız daha sağlıklı bir yol olacağını düşünüyorum.
Bişey diğcem bu forumda sunucularda ve forumlarda fazla tepki geldi akşam bilgisayar yanına geçince görüntü atarım veya video
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vallahi diğerlerinden iyi .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
hamza ersoy
Bişey diğcem bu forumda sunucularda ve forumlarda fazla tepki geldi akşam bilgisayar yanına geçince görüntü atarım veya video

Vallahi diğerlerinden iyi .d
adam "bişey diğcem" yazıyo. KAÇIN

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mehmetcan İvrendi

1-knk Zaten Söylediğin şeyleri Yapan bı ton program var mesela VLC gibi mesela Anime Diye dosya açar içinde isekai bilmem ecchi vs
Diye dosyalar açar kendin katagorize edersin yani senin programının tek farkı daha kullanışlı bir ara yüze sahip olur bu kadar.

2-Bende yazılım ile uraşıyorum ama ben burdakilere atmak yerine arkadaşlarıma atıyorum ve onlarından test etmelerini istiyorum veya DC'de yazılım gutuplarıda var en kötü ihtimal ile orada bana güvenen arkadaslarıma atıyorum. Yani insanlar her virüssüz temiz vs. Diyene şüphe duymadan inansaydı kim bilir ne haldeydik yani demek istediğim virüssüz bile olsa kimse sana güvenmez burda.

3-Eğer İnsanların test edip yorumlarını alıp daha fazla geliştirmek istiyorsan amacın buysa kendi bilgisayarında bir video'ya alıp tanıtabilirsin uygulamanı özelliklerine vs. Vs. İnsanlarda video'nu izleyip düşüncelerini belirtir bu kadar basit.

4-Yazılım öğrencisi Olduğunu ve Yazılım bilginin Sınırlı olduğunu yani yeni oldugunu anladığım kadarıyla söylüyorsun Ama En büyük kısmın Arayüz Olan bir program yazıyorsun yani yazılımda yenisin ama UX kısmınıda hallediyorsun anladığım kadarıyla ne yalan söyliyim hiç inandırıcı gelmiyor.

adam "bişey diğcem" yazıyo. KAÇIN
Kesinlikle Katılıyorum "Bişey diğcem" diye cümleye başlıyorsa kesin uzak durun yani bu kelime her şeyi açıklıyor zaten hatta bu kelimesi üzerinden kişiyi tahmin edicek olursam.

1-İnternetten 2-3 video görünce Hacker olmak isteyen 1-2 şey öğrenmiş yeni başlayan ve İnsanlara ilk öğrendiği veya yaptığı çakma virüsü Atmaya çalışan veledi Z***.

2-İnternette veya bir Arkadaşı tarafından knk bu dosyayı birine atıyon sonra şu şu bilgilerini çalıyon yada bilgisayarını kontrol ediyon vs. Panelci veletler gibi birinden bir dosya alıp onunla başkalarını hacklemeye çalışan biri.

Bu ikisinden biri Kesin

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,292
Üyeler
155,397
Son üye
Taylan77
Top Bottom