Neler Yeni

Progarmımı Test edermisiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berksan
1-knk Zaten Söylediğin şeyleri Yapan bı ton program var mesela VLC gibi mesela Anime Diye dosya açar içinde isekai bilmem ecchi vs
Diye dosyalar açar kendin katagorize edersin yani senin programının tek farkı daha kullanışlı bir ara yüze sahip olur bu kadar.

2-Bende yazılım ile uraşıyorum ama ben burdakilere atmak yerine arkadaşlarıma atıyorum ve onlarından test etmelerini istiyorum veya DC'de yazılım gutuplarıda var en kötü ihtimal ile orada bana güvenen arkadaslarıma atıyorum. Yani insanlar her virüssüz temiz vs. Diyene şüphe duymadan inansaydı kim bilir ne haldeydik yani demek istediğim virüssüz bile olsa kimse sana güvenmez burda.

3-Eğer İnsanların test edip yorumlarını alıp daha fazla geliştirmek istiyorsan amacın buysa kendi bilgisayarında bir video'ya alıp tanıtabilirsin uygulamanı özelliklerine vs. Vs. İnsanlarda video'nu izleyip düşüncelerini belirtir bu kadar basit.

4-Yazılım öğrencisi Olduğunu ve Yazılım bilginin Sınırlı olduğunu yani yeni oldugunu anladığım kadarıyla söylüyorsun Ama En büyük kısmın Arayüz Olan bir program yazıyorsun yani yazılımda yenisin ama UX kısmınıda hallediyorsun anladığım kadarıyla ne yalan söyliyim hiç inandırıcı gelmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle Katılıyorum "Bişey diğcem" diye cümleye başlıyorsa kesin uzak durun yani bu kelime her şeyi açıklıyor zaten hatta bu kelimesi üzerinden kişiyi tahmin edicek olursam.

1-İnternetten 2-3 video görünce Hacker olmak isteyen 1-2 şey öğrenmiş yeni başlayan ve İnsanlara ilk öğrendiği veya yaptığı çakma virüsü Atmaya çalışan veledi Z***.

2-İnternette veya bir Arkadaşı tarafından knk bu dosyayı birine atıyon sonra şu şu bilgilerini çalıyon yada bilgisayarını kontrol ediyon vs. Panelci veletler gibi birinden bir dosya alıp onunla başkalarını hacklemeye çalışan biri.

Bu ikisinden biri Kesin
Knk indirmnize gerek yok merak etme arkadaşlarıma kullanırdım. dc sunucusu konusuna fazla hakim değilim "bir şey diğcem"de forumda böyle alt başlıklara bakınca iyi ilgi olduğunu gördüm. demeyince olmuyo insan ama iyi etkileşim oluyo . Ve hacker işlerine merakım yok. bu klavye düzelmesinide yapanın o yüzden yazım yanlışı var

Arayüz doğru biraz baktın sanırım kaynak kodları atim istersen

Ne olup olmadığını gör

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,685
Üyeler
153,272
Son üye