Arama sonuçları: *

1. C

COOLER MASTER MASTERLİQUİD 240MM ALDIM, İyi Midir?

boşta 45-50 lolde 60 max ağır mmo oynadım geçen liberty and throne 65 dereceydi
  2. C

COOLER MASTER MASTERLİQUİD 240MM ALDIM, İyi Midir?

ben 7800x3d de kullanıyorum ne sorunu varki bu soğutucunun gayet serin çalışıyor sistemim
  3. C

discord açınca büyük problem

demin bir baktım pc kasıyor sistemim biomda, görev yöneticisini açayım dedim bi baktım ramin %99u kullanılıyor sistemde ve discord 23gb ram kullanıyor. sağ tık atıp görevi sonlandır dedim pc simsiyah ekran oldu kapandı, sorun ne olabilir? ara sıra pcyi donduruyor anlayamıyorum
  4. C

Yardım B ehliyeti yeni aldım motor almak istiyorum

kalın tekerli motorlardan alamazsın, 125cclerin arka tekeri 130mm olur minimum 600lük alman gerekir kalın teker için
  5. C

100K Bilgisayar Tavsiyesi

adam 100k diyor 7500fli sistem öneriyosun 30klık sistemlerde kullanılan. 7800x3dli bir sistem olmalı bu fiyata en kötü
  6. C

playstation alacağım ne almalıyım?

pro ne zaman cıkacak ve fiyat ne olacak acaba trde
  7. C

playstation alacağım ne almalıyım?

şuanda ne almak mantıklı? proyu mu beklemeliyim? ne zaman tanıtılacak ne önerirsiniz ilerde gta 6 oynamak istiyorum. şu anda alma sebebim fc25 oynayacağım arkadaşlarım geldiğinde. günlük yaşantımda pc var.
  8. C

display port kablosu arıyorum

şöyle, orta ve sağ monitör için yeterli oluyor orjinal asusun kablosu. sol monitör yetişmiyor. 1 tane 3 metrelik lazım yani bana. 3 metreliği hdmi alıp taksam sorun yaşar mıyım özellik bakımından? ydısından siparis vermek istemiyorum hdmi da dp gibi sorunsuz,özellikleri kısmadan çalışıcaksa...
  9. C

2x dp kullansam 2 metrelik yetiyor kutudan çıkan, 1 tane 3m bu hdmi kablodan alsam sorun yaşar mıyım, bu gysnc falan muhabbetlerinden? eksiksiz kullanabilir miyim her özelliği acaba
  10. C

gpuda 1 tane hdmi girişi var, dp arıyorum o yüzden 3 monitör olarak da dp kullanmak istiyorum.
  11. C

https://www.amazon.com.tr/PrimeX-PX-DP14-3-Destekli-FreeSync-Displayport/dp/B0CWZ1GLXN/ref=sr_1_4?dib=eyJ2IjoiMSJ9.rULxRk3OT_wCixgYLDHsAjuJb6sM7LtOxKvwEhAJbRwo9v7iMiYneVfONatVwrn0hCV4lLhMk4_CwGmlExIj7OO2wVJNbHnq5V3AqDCMdjTM0loumiC7KO0jykNbt0mHZe3xgp50iYoeCb24RDzWVIMQ5zdkC83xyPVMux2I_3kcU87wsRQnj2...
  12. C

2 metreliği var, 3 metre lazım bana hocam
  13. C

2.5 metrelik masada 3 monitörlü setupum var, XG27ACS model monitörler. Fast ips 180hz. Buna uygun uzun bir dp kablosu arıyorum ne önerirsiniz en kalitelisi olsun para önemli değil.
  14. C

3 tane ROG XG27ACS monitör aldım, 1inin ekranında görüntü bozuluyor

gecti kutuyu yenı acabıldım
  15. C

3 tane ROG XG27ACS monitör aldım, 1inin ekranında görüntü bozuluyor

merhaba , rog xg27acs 3 tane monitör aldım 3üde aynı anda geldi açtım, sağa koyduğum monitörde ekteki gibi problem oluyor ne yapacağım bilemedim çizgiler belirip gidiyor aralarında dp kablosu değiştim düzelmedi, farklı bir güç kablosu taktım düzelmedi. g-sync vs açık kapalı dedim düzelmedi ne...
  16. C

itopya indirimleri gerçek mi?

gerçek, internette en ucuz 50k
  17. C

bilsayar masası arıyorum

sınırsız bütçe
  18. C

bilsayar masası arıyorum

2.20-2.30 gibi bir masa arıyorum, derinliğide 65-70cm olacak şekilde, 3 monitör kullandıgım ıcın sıgamıyorum 180lige nereden bulabilir yaptırabilirim?
  19. C

The Witcher 3 belli bir süre sonra fps düşüyor

başka oyunda olmuyorsa oyunla alakalıdır ısı değerlerin normal throttle gibi bir durum söz konusu değil, parçaların da uyumlu tamamen oyunla alakalıdır bence
  20. C

alt tab atınca fps saçmalığı

öyle de karakter zıplayarak gidiyor click atınca başka oyun oynamıyorum ya
Top Bottom