Arama sonuçları: *

1. E

İ7 12700f ve rtx 2060 super sistem

Hocam kasa iyi ve hoş bunun için teşekkür ederim ama.Kasa+Klavye maus monitör önere bilirmisin toplamda hepsi 1300€ yapsın
  2. E

Tabi olur ama bütçe max 1100
  3. E

Memory PC Gaming Intel Core i7-12700F 12x 2.10 GHz, NVIDIA RTX 2060 12GB, 16 GB DDR4, 256 GB SSD, Windows 11 Pro https://amzn.eu/d/jb4BYeh Hocam almanyada yaşıyorum.İlk defa pc toplicam.Bütçemde az zaten.Sizce bu kasayı almalımıyım? Full oyun oynamak istiyorum.(rdr2,gow serisi,last of us,fps...
  4. E

Laptopum çok yavaşladı

Nasıl düşürebilirim sürümünğ youtubede varmı Videosu?
  5. E

Laptopum çok yavaşladı

Zaten yeni sistem toplıycam ssdye geçmeme gerek yok bence.Ayrıca 8gb ram var zaten. 1676806739 800gb den fazla
  6. E

Laptopum çok yavaşladı

Hdd 1676802382 Eski sürümüne düşürürsem düzelirmi sence ?
  7. E

Laptopum çok yavaşladı

Lenovo ideapad 320
  8. E

Laptopum çok yavaşladı

Windowsum eski sürümdeydi.Bu yüzden 22h2 ye güncelledim.Güncelledikten sonra laptop 2 dakikadan uzun sürede açılmaya+ yavaş çalışmaya başladı.Ama eskiden 10 15 saniye arası açılıyodu.Windowsu eski sürümüne döndürürsem bu sorunun düzeliceğini umuyorum.Sizce de yapmalımıyım?
  9. E

1300€-1500€ arası sistem toplamak istiyorum

Hocam ilgilendiğin için teşekkür ederim ama bütçemi çok fazla aşıyo.
  10. E

Tamam reis 2k 165 hz 24 inç bula bildiysen at 1676740832 Tamam olur. 1676740882 Sonradan geldim buraya.Mülteci olarak geldim Ailemle
  11. E

Hocam 1080p 144hz yeterli olur
  12. E

Almanya'da yaşıyorum. Hiçbir zaman PC toplamadım. Bu yüzden Parçaları tek tek almaktan çekiniyorum 1300-1500€ arası monitör dahil, bir sistem istiyorum. Önerebileceğiniz bir şeyler var mı? Bakabileceğiniz siteler: Amazon.de Mediamarkt.de Mindfactory.de Afbshop Bilgisayarda Full oyun oynamak...
  13. E

İntel ekran kartımı silip yeniden indirmek istiyorum.

Tamam da hocam nasıl yapıcam bu işlemi.Rica etsem detaylı anlata bilirmisiniz ya da youtube den önere bileceğiniz video varmı?ha bide silip tekrar indirirsem sorun çözülürmü?
  14. E

İntel ekran kartımı silip yeniden indirmek istiyorum.

Hocam 2 hafta önce Komşudan laptop aldım içinde intel ekran kartı var.Valorant indirdim oynadım.Ama Valoranta yeni gelen güncelleme den sonra ekran kartı çöktü hatasını alıyorum.Bir çok yerden araştırdım.Herkes ekran kartı sürücüsünü silip tekrar indirmeyi önermiş.Yani biraz riskli bir işlem...
  15. E

hangi işlemcili kasayı kullanmalıyım?

Ekran kartın ne?
  16. E

Laptop çok geç açılıp/kapanıyor

Hocam laptopum LENOVO İDEAPAD 320 markalı laptop.Çok hızlı açılıp/ kapanıyodu.Açılma hızı nerdeyse 10 saniyede falandı.Valorant indirdim,açılmıyordu sebebi windowsun eski sürümde olduğundan dolayıydı.Bende windowsu 22h2 sürümüne güncelledim.Valorant açıldı ama windowsum geç açılıp/kapanmaya...
  17. E

Arkadaşlar diş hekimi korkum var.

bir şey demeyi unuttum en son 2 ay önce birtane dişimi dolgu yaptırdım.röntgen de çektirdim,Dişlerimin çok feci durumda olduğunu öğrendim.Hatta bir tane dişimin ameliyat olunması gerektiğini söyledi doktor.O günden beri hatırladıkça.Hayattan soğuyorum
  18. E

O ağrıya heyecana tahammül etmektense ölmek daha iyi bilemiyorum.
  19. E

17 yaşındayım diş hekimi fobimi hiç yenemiyorum.Hayatımda sadece 2 kere dişim çok fazla ağradığı için gittim.Geri kalanında da çürükleri temizlemek için ne zaman gittiysem korkarak heyecandan nefessiz kalıp iptal edip eve döndüm.Şuan 5 tane çürük dişim var.3 tanesi çekilmeli 2 tanesi de...
Top Bottom