Arama sonuçları: *

1. murtibey

BIOSTAR ANAKART HAKKINDA

Biostar anakartlar hakkında deneyimlerinizi yaparmısınız. @Abdullah Hacıgül
  2. murtibey

Doların düşüşü ile sistem fiyatları ucuzlarmı

Normalde ucuzlaması gerekir fakat şuan üretim olmadığı için ucuzlayacağını sanmıyorum.
  3. murtibey

Oyunlarda bilgisayarım kitleniyor ve hiçbir şekilde görüntü alamıyorum fakat ses alıyorum abilerim yardımcı olurmusunuz?

cbox 1920*1080p 75h 22inç bir monitör kullanıyorum 1 aydır falan böyle yapıyor
  4. murtibey

Oyunlarda bilgisayarım kitleniyor ve hiçbir şekilde görüntü alamıyorum fakat ses alıyorum abilerim yardımcı olurmusunuz?

İşlemcimde kule fan var stok fan değil ısındığını pek düşünmüyorum ama ölçebileceğim herhangi bir program önerir misiniz?.
  5. murtibey

Genelde cs go oynarken başıma geliyor fps durumum iyi fakat birden kilitleniyor bi 5sn sonra bilgisayarım görüntü vermeyi kesiyor lütfen yardımcı olurmusunuz bilgili abilerim? Sistemim: İntel i3 540 rx 4602 gb ekran kartı 8gb ram 240 gb ssd "asus p7h55/usb3" anakartım var.
  6. murtibey

Telefon almayı düşünüyorum önerileriniz

Samsung m30s çok tavsiye ederim hatta kısa zamanda almayı planlıyorum yakın çevremde de kullanan bi abim var 6000mah bataryası var zorlarsan 3 gün götürüyor şarjı.
  7. murtibey

i7-870 i7-880 işlemci kullanan var mı?

İ3-540 kullanmaktayım asus p7h55/usb3 anakartım 8gb ddr3 ram 2gb msı rx460 ekran kartım var çevremden bir kaç kişi i7-870 veya 880 al daha rahat edersin dedi yorumlarınızı bekliyorum :)
  8. murtibey

MSI RX460 kullanan var mı aranızda?

Kullanmakta olduğum 2gb oc msı rx460 ekran kartımın performansı aşırı derecede düşüş yaptı ve bu yakın zamanda gelen güncellemelerden sonra oldu.
Top Bottom