Neler Yeni

Oyunlarda bilgisayarım kitleniyor ve hiçbir şekilde görüntü alamıyorum fakat ses alıyorum abilerim yardımcı olurmusunuz?

murtibey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Gündoğmuş
Genelde cs go oynarken başıma geliyor fps durumum iyi fakat birden kilitleniyor bi 5sn sonra bilgisayarım görüntü vermeyi kesiyor lütfen yardımcı olurmusunuz bilgili abilerim?
Sistemim: İntel i3 540 rx 4602 gb ekran kartı 8gb ram 240 gb ssd "asus p7h55/usb3" anakartım var.

yasar55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yaşar Pat
Isınma sorunun varmı ısı değerlerini kontrol edebilirsin işlemcin tam olarak o ekran kartına yetişemiceği için fazla kullanılır ve fazla ısınabilir bi kontrol etmekte fayda var :)

murtibey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Gündoğmuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Isınma sorunun varmı ısı değerlerini kontrol edebilirsin işlemcin tam olarak o ekran kartına yetişemiceği için fazla kullanılır ve fazla ısınabilir bi kontrol etmekte fayda var :)
İşlemcimde kule fan var stok fan değil ısındığını pek düşünmüyorum ama ölçebileceğim herhangi bir program önerir misiniz?.

enesbas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
ENES BAŞ
1-İŞLEMCİNE BAKTIRMAN LAZIM. 2-HERHANGİ BİRYERİNDEN SU GEÇİRMİŞSE BİLGİSAYARI AÇMADAN BİR BİLGİSAYARCIYA BAŞVURMAN LAZIM. 3-SU KATIYSA DİKKATLİ OLMAN LAZIM İÇİNE BAKMAYA ÇALIŞMA ELEKTRİK ÇARPABİLİR.

yasar55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yaşar Pat
İşlemcimde kule fan var stok fan değil ısındığını pek düşünmüyorum ama ölçebileceğim herhangi bir program önerir misiniz?.
Msı Afterburner ile işlemci ve ekran kartı sıcaklığına oyun içi bakabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,297
Üyeler
157,056
Son üye
QuarNoss
Top Bottom