Arama sonuçları: *

1. C

Mouse Önerisi 500-1000tl

Arkadaşlar Merhaba Bana 500-1000tl arası mouse önerir misiniz. Şimdiden teşekkürler
  2. C

Discord dan ban yedim?

rica ederim
  3. C

Discord dan ban yedim?

O sorun suan genel bir sorun masaüstünden girilmiyor. Sil yükle yaptım bir süre sonra aynı sorun devam etti. Tarayıcı üzerinden girince girmeyi başardım.
  4. C

Wındows Sürücü Modeli Ekranı Kapanmıyor

Merhabalar Günlerdir ekte gördüğünüz şey pc ekranında açılıyor. Kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor. Görev yöneticisi vsde işe yaramıyor. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardım edebilir mi? Şimdiden sağolun.
  5. C

Instagram Hesap Bulma

Arkadaşlar Merhaba Ben yeni bir instagram hesabı açtım. Bu hesapta birkaç arkadaşımın hesap isimlerini aratınca bende hesapları bulamıyor. Ama diğer arkadaşlarım o hesabı aradıklarında hesabı bulabiliyorlar. Bunun nedenini bilenler var mı. Şimdiden teşekkürler.
  6. C

Telefon Önerisi İstiyorum

siz o zaman daha iyi araştırma yaparsınız. zaten daha da bilgi alabilmek için böyle bir konu açtım.
  7. C

Gün içinde ilk bu telefon söylendiğinde bakmıştım fiyatına 6800 falandı hepsiburada üzerinde şimdi 7100 lira. Sen hiç baktın mı güm içinde fiyatına hepsiburada üzerinden.
  8. C

tamam yardımınız için teşekkürler. umarım evdekileri hepsiburada için ikna edebilirim. yoksa m52 alacağım. 1650469787 @şahin doğan s20fe hepsiburada linkini atabilir misin. Bide bilgin varmı. Bugün hiç hepsiburada da bu telefonun fiyatını gördün mü.
  9. C

kamerası kötü diye söyleme nedenim mp açısından düşük olmasıydı bana göre poco telefonların tasarımı hiç güzel değil 1650461925 hepsiburadada ucuz onu bende gördüm ama ailem biraz o konuda internetten almaya güvenmiyor yolda bir şey gelirse vs diye
  10. C

s20 çok söylediler ama o kadar para verdikten sonra kamerasının o kadar kötü olmasını istemiyorum 1650458170 genel olarak sarkı video bazende canlı ders
  11. C

Arkadaşlar Merhabalar Bütçem 6.5k- 7k arası. Aklımdaki telefonlar M52 A33 M33 Bunlardan hangisini almalıyım.
  12. C

Bellek Erişim Engeli

Ama bu korumayı neden yapıyor. O dosyaya ne oluyor ki korumaya alıyor.
  13. C

Bellek Erişim Engeli

Merhabalar Ben yaklaşık 1 seneye yakın zamandır Huawei Matebook D 16 kullanıyorum. Geçtiğimiz sene aralık ayının sonundan itibaren bilgisayar sürekli korunan belleğe erişim engellendi diyor. Bu ne anlama geliyor. Şimdiden teşekkürler.
  14. C

Forza 4 Kapanma Sorunu

Hepinize merhabalar İndirimlerden forza 4 ultimate aldım. Oyunu indirdikten sonra 1-2 gün oynadım. Daha sonra oyun hata vermeden kapandı. Bugün tekrardan denedim bu sefer oyun açıldı fakat 5dk oynadım. Daha sonra beni oyundan attı. Bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı. Şimdiden teşekkürler.
  15. C

Forza Horizon 4 Kapanma

Peki explorer.exe'yi kapatmam bilgisayarıma bir zarar verir mi.
  16. C

Forza Horizon 4 Kapanma

Hepinize Merhabalar Malum şuanda steam indirimleri var bende bu indirimlerden forza 4 ultimate aldım . Oyunu yükledim 1 2 gün oynadım sonrasında ise oyun yükleme ekranında devam et butonuna bastıktan sonra bir hata vermeden kapanıyor. Ama oyunun benchmark testini yapınca gayet güzel bir...
  17. C

Wordpress Üzerinden Site Açma

Bende adamın videoda anlattığı gibi yapıyorum fakat adam siteyi yapıp "Wordpress" e gidebiliyor ama bende böyle bir hata veriyor
  18. C

Yardımınız için teşekkürler ama bu söylediğiniz linke gittim hesabımı oluşturdum ama bunu wordpress e aktaramıyorum. Ayrıca videoda parayla alım yapmakta bu nedenle videoda bir işime yaramadı. Başka bir öneriniz var mı?
  19. C

Bize wordpress üzerinden yapmamız söylendi.
  20. C

Merhabalar Ben üniversite hazırlık okuyorum ve bu dönem bize "Wordpres" üzerinden bölümünüzle alakalı site kurmamızı istediler. Bende bu doğrultuda "Wordpress" hesabı açtım. Fakat site bana mantıklı bir alan adı vermedi. Ayrıca para ile üyelik satın almadığım ve internette siteyi anlatanların...
Top Bottom