Arama sonuçları: *

1. E

Akıllı televizyonuma mailimi giremiyorum

Philips marka 2015 model bir akıllı televizyonum var mailimin şifresi doğru olmasına rağmen kullanıcı adı veya şifre hatalı diyor iki adımlı doğrulamanın açık olduğu ve olmadığı hesaplarda denedim olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim
  2. E

Prime kodu alamiyorum

Samsung members i cihazim desteklemiyor elinizde fazla kod varsa atabilirmisiniz
  3. E

Bu sistem nasıldır

Asus Rog-strix-rtx2060-6g-gaming 6gb Ddr6 Hdmi Dp Ekran Karti bu ekran kartı daha iyi :)
  4. E

Bu sistem nasıldır

yayın falan açmicaksan ryzen 3500x ile 3600 oyun performansı aynı (birebir). arada hatırladığım kadarıyla 300 tl felan fark var tasarruf etmiş olursun 1591716631 aynn bende :)
  5. E

Islemci Overclock nasil yapilir

Neyse artik csgo yu yarimsar saat arayla oynarim :) yardimlariniz icin cok tesekkurler ama bisey daha sorabilirmiyim: afterburner da izleme kisminda islemci sicakligini gosterebilecek bi sekme yok ekran kartini afterburnerda gorebiliyorum ama islemciyi hep elimle bakmak zorunda kaliyorum :)...
  6. E

Peki laptop islemcisi cayir cayir yaniyor ama ekran kartim 70 derecelerde onun icin laptopa herhangi birsey yapilamaz degilmi
  7. E

Ben nasil anladiginizi hala anlamadim :) ( pek anlamiyorum bu islerden cevremde de pek anlayan yok kusura bakmayin)
  8. E

8300k deyince laptop olmuyormu
  9. E

Laptop oldugunu nasil anladiniz :)
  10. E

overclock biostan nasil yapilir.islemci icin sordum ama ekran karti icin de soylerseniz super olur bide islemcim i5 8300h ekran kartim gtx 1050ti
  11. E

işlemci nihai performans açma bilgisayarı garanti dışı bırakır mı

işlemci nihai performans açma bilgisayarı garanti dışı bırakır mı
  12. E

mikrofon sağlam olduğu halde çalışmıyor

laptopun mikrofonunu kullanıyorum ve bir anda çalışmamaya başladı. Bozulduğunu düşünmüyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler
  13. E

bilgisayarımı tam performansla kullanamıyorum

peki teşekkürler yardımınız için :)
  14. E

peki teşekkürler yardımcı olduğunuz için :)
  15. E

peki bu bilgisayarı garanti dışı bırakırmı
  16. E

formatı sormuyorum işlemci turbo boost atınca olurmu diye soruyorum
  17. E

format mı atayım 1590164065 oyle yaptığımda garanti dışı olma durumu varmı 1590164245 nasıl yani format mı atayım 1590164275 öyle yaptığımda garanti dışı olma durumu varmı
  18. E

gtx 1050 ti ekran kartım ve i5 8300h 2.3 ghz işlemcim var msi afterburner dan baktığım üzere tam performansla çalışmıyorlar bu oyunlara etki ediyor ve oyuna göre sıkıntı oluşuyor.mesela csgo da log olurken pubg mobilde kare kare kasma oluyor. 8gb ramim var ve csgo da 7.3 gb ını falan ona...
Top Bottom