Neler Yeni

Islemci Overclock nasil yapilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Eren Arabulan
overclock biostan nasil yapilir.islemci icin sordum ama ekran karti icin de soylerseniz super olur bide islemcim i5 8300h ekran kartim gtx 1050ti

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Laptoplara işlemci için overclock genellikle yapılmaz. Yapılsa bile laptopların soğutma sistemleri bunları kaldıracak düzeyde değildir.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Laptopta OC yapamassın. Yapmada zaten, laptop stock halde zor soğutuyor.

Ahmet Taha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ahmet Taha
ekran kartını afterburnerden yapabilirsin ancak bilmiyorsan biostan oc yapma bunu hemen anlatamayız
-mangal seviyorsan olabilir

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Ben nasil anladiginizi hala anlamadim :) ( pek anlamiyorum bu islerden cevremde de pek anlayan yok kusura bakmayin)
Masaüstü işlemcisi olarak i5 8300H yok, H ibaresi mobil işlemcilerde kullanılıyor. Hem o olmasa bile normalde isim olarak i5 8300 olmaması lazım, i3 8300 olur. i5 olması için 8400 olması lazım. Kafanız takılmasın buraya, anladım işte :D.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Eren Arabulan
Masaüstü işlemcisi olarak i5 8300H yok, H ibaresi mobil işlemcilerde kullanılıyor. Hem o olmasa bile normalde isim olarak i5 8300 olmaması lazım, i3 8300 olur. i5 olması için 8400 olması lazım. Kafanız takılmasın buraya, anladım işte :D.
Peki laptop islemcisi cayir cayir yaniyor ama ekran kartim 70 derecelerde onun icin laptopa herhangi birsey yapilamaz degilmi

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Peki laptop islemcisi cayir cayir yaniyor ama ekran kartim 70 derecelerde onun icin laptopa herhangi birsey yapilamaz degilmi
Laptoplardaki en büyük sorun bu zaten, ısınma. Maalesef yapacak çok fazla bir şey yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Eren Arabulan
Laptoplardaki en büyük sorun bu zaten, ısınma. Maalesef yapacak çok fazla bir şey yok.
Neyse artik csgo yu yarimsar saat arayla oynarim :) yardimlariniz icin cok tesekkurler ama bisey daha sorabilirmiyim: afterburner da izleme kisminda islemci sicakligini gosterebilecek bi sekme yok ekran kartini afterburnerda gorebiliyorum ama islemciyi hep elimle bakmak zorunda kaliyorum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse artik csgo yu yarimsar saat arayla oynarim :) yardimlariniz icin cok tesekkurler ama bisey daha sorabilirmiyim: afterburner da izleme kisminda islemci sicakligini gosterebilecek bi sekme yok ekran kartini afterburnerda gorebiliyorum ama islemciyi hep elimle bakmak zorunda kaliyorum :)
bunu nasil cozeblirim

Top Bottom