Arama sonuçları: *

1. E

psu yanması neden olur

peki kral tam bilmiyoiyorum şarter attı diyelim direk yanıyormu şans işimi
  2. E

BBL Paura sistem hakkında

anladım elektrik kesintisi çok nadir oluyor olmuyor denecek kadar az oyun ısınmlarında patlama riski yüksekmi valla içim rahat etmedi :D
  3. E

psu yanması neden olur

kanka ben pc yi aldım sistem bu: https://www.itopya.com/bbl-pauraintel-core-i3-12100fasus-tuf-geforce-gtx-1660-super-6gb16gb-ddr4480gb-ssdgeforce-espor_h19705 diğer parçaları iyi fakat psu da sıkıntı çekebilrisin diyor insnalar şuanda psu değiştiremem ama genede önlem olsund iye akım...
  4. E

anladım kral ben bu pc yi aldım ve şuan psu değiştiremem bu pc beni 6.7 ay götürürmü acaba peki
  5. E

psu yanması neden olur

Arkadaşlar psu yanması neyden olur örnek verebilcekmisiniz acaba ve bu akım korumlaı prizler az da olsa etki eder mi?.
  6. E

anladım kral çok anlamıyorum bu psu felan ama psu yanması neyden olur yani örnek verebilcekmisin 1655714370 anladım peki bu psu yanması felan neyden dolayı olur çok fazla bilgim yok bu konular hakkında örnek verebilcekmisn
  7. E

kral psu sıkıntı çıkarsa diğer ekran kartı işlemcilere zarar verirmi
  8. E

benimde bütcem buydu kral ama siparişi bende verdim fakat kötü diyorlar için rahat etmedi bi ama bu fiyata bu özellikler yoktu başka bi yerde en fazla çıkabilceğim fiyat 9kydı
  9. E

kral şuan psu alamayabilirim ama idare etmezmi beni ve bu akım korumalı prizler oluyor işe yararmı
  10. E

psu sıkıntı çıkmaması için ne yapabilirim yani
  11. E

çok sıkıntı çıkartırmı acaba
  12. E

https://www.itopya.com/bbl-pauraintel-core-i3-12100fasus-tuf-geforce-gtx-1660-super-6gb16gb-ddr4480gb-ssdgeforce-espor_h19705 Arkadaşlar iyi mi? sizce ve kasasına biraz kötü diyorlar
  13. E

BBL-QutionerX Nasıl?

knk bende faturalanıyor yazıyor 2 gündür anlayamadım tam
  14. E

BBL-QutionerX Nasıl?

kral MERHBA KONUDAN ALAKASIz OLUCAK AMA bende cuma gunu ettım halen kargoyab verilmedi sende verildimi acaba
  15. E

Almayı düşündüğüm mouse

https://www.itopya.com/steelseries-rival-3-rgb-gaming-mouse_u36 sizce fiyatına göre iyi mi? alınır mı? ?
  16. E

aldığım pc hakkında yorum

teşekkür ederim 1655655088 saol kral
  17. E

aldığım pc hakkında yorum

BBL-pAura/Intel Core i3 12100F/ASUS TUF GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC 8999tl sizce değermi ve oyunları rahat oynatırmı. 2. 720p 60fps valorant yayınları açtırırmı {rahatca].
  18. E

Çözüldü✓ topladığım pc hakkında yorum istiyorım

8k verdim 1655626617 8k verdim kral
  19. E

Çözüldü✓ topladığım pc hakkında yorum istiyorım

Intel Core i3 12100F/ASUS TUF GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB/16GB DDR4/480GB SSD bu pc ile rahat oynarmıyım acaba {valorant-fortnite-forza
Top Bottom