Arama sonuçları: *

1. H

Futbolda eskisi gibi olamıyorum lütfen tavsiye

hocam bende 100 kiloydum 17 kilo verdim 5 ayda aslında 3 ayda verdim yazın tatilde bayramda yiye yiye aldım geri verdim evet sosyal anksiyete var kilomdan dolayı birazcık değil çok var hocam anlatamam yani bayağı var yenebilsem keşke
  2. H

başka kurs yok hocam ve buradaki yaşıtlarımın hepsi böyle dalgasına eğlencesine oynayan yok tek hatanda hemen azarlarlar dalga geçerler zaten tüm olay bu sakin oynasam yapabileceğime inanıyorum
  3. H

hocam kaloriden falan anlamıyorum pek ama 3 kaşık pilav ve 6 kaşık nohut vb şeyler yiyorum akşam öğlen meyve yiyorum 1 tane sabahta haşlanmış 1 yumurta yürüyüş yapıyorum günde hemen hemen 5 kilometreye yakın abur cubur yemiyorum ve kursa başlarsam dediğim gibi okuldaki gibi kurstakilerinde...
  4. H

nasıl bir idman hocam? açabilir misiniz biraz
  5. H

sanırım değil hocam 175im yanlış yazmışım 82 kiloyum kilom fazla pandemiden önce kilo almak için diyet yapıyordum şuanda vermek için yani kaç kilo olmalıyım bilmiyorum ama diyetisyen 74-75 olsan yeterli ideal dedi spor klübü konusuna gelirsek utangaçım biraz uani pandemidej sonra hemen...
  6. H

Arkadaşlar öncelikle merhaba forumda yeniyim eskiden futbolda yani eskiden derken ilkokul 2-3-4-5-6.sınıflarda gerçekten çok iyiydim araya pandemi girdi kilo aldım sonra pandemi bitince taşındık şuan 10.sınıfım 7-8-9da hep içine kapanık bir çocuktum ve futbolda oynamak istemezdim şuan heves...
Top Bottom