Arama sonuçları: *

1. M

Ekran Kartı Kırmızı Işık yanıp sonuyor

Sorun Cozuldu 750 wat color master PSU aldım
  2. M

Oyuna giriyorum 5 dk sonra PSU dan ses geliyor 10 dk sonrada ekran kartı kırmızı ışık yanıp sönüyor kapanma veya FPS düşme olmuyor ama
  3. M

Performax helix kasayla birlikte aldım 650 wat içinde vardı kasanın sokup bakmadim ne dir ne değildir 1681902659 Yok reis 8+8 pin bu 2 Side takılı
  4. M

Saten PSU dan ses geliyor oyuna girince ama 2060 takınca öle bir sorun olmuyor gücümu yetmiyor 3060 ti a anlamadım ama hazir sistemlere bakıyorum 3060ti.icin 600 wat daha kotu PSU katanlar var
  5. M

Asus rtx 3060 ti rog.strix ekran kartım var kullandığım PSU 650 wat 80 plus performax marka PSU dan dolayimi acaba bu hatayı veriyor markası çok güvenilir değil gibiydi 2060 kullanıyordum bununla hiç sorun yaratmiyordu saten oyuna girince PSU dan ses geliyor
  6. M

Ekran Kartı Kırmızı İsik

...kırmızı ışık sürekli yanıp sönüyor kart kullanımı %100 olunca PSU dan da ses geliyor PSU sıfır parçalar şu şekilde İşlemci : i5 12400f Ram : 8*2 3200 MHz Anakart : gigabayte h610m Ekran kartı : Asus rog strix rtx 3060ti Kasa : performax helix 650 wat 80 plus PSU dan dolayimi yapıyor...
  7. M

Cift ram takinca goruntu gelmiyor

Aynen ole dedigini aksam denerim cok ilginc islemci sifir aldim bozuk desem baska anakart da niye calissin ram bozum desem baska islemci takinca niye calissin
  8. M

Ama baska islemci taktim sorun yok benim islemciyide baska anakarta taktim ayni ramleri sorunsuz da onda calisti cozemedim garip bir is
  9. M

Aynen
  10. M

Denedin bios en son guncelledim.sorun ayni islemciyi baska anakarta taktim sorun yok anakart.bozuk.desem 3500 islemcimi takinca ole bise olmuyor 5600 u takinca goruntu gelmiyor diger slotlarda
  11. M

Denedim sorun ayni ilginc olan baze cpu isigi yaniyor bazen dram isigi yaniyor suan 1 ve 2 ye taktim calisiyor ama acilista hata veriyor ok diyorum sorunsuz aciliyor 2 ve 4 1 ve 3 kabul etmiyor ama goruntu gelmiyor
  12. M

Guncelledim.bios ya islemci degistim 5600 aldim islemciyka alakali sorunmu cozemedim
  13. M

Nasil düzeldi kendi kendinemi
  14. M

...goruntu yine geldi ardindan rami 1. Ve 2. Slota taktim goruntu sorunsuz geldi fakat bunun bir uyumsuzluk veya zarari varmi 4 ram slotu var acilista ramle ilgili biseler gosteriyor saten 10 sn ye kadar sonrasinda aciliyor sistem anakart msi b550m bazooka islemci ryzen 5 5600 ram 8*2 16 gb 3200 mhz
  15. M

Ekran Karti Kullanimi Yardim

Arkadaslar kullandigim bilesenler şu şekilde İntel i5 10400f Corseir 3000 mhz 8*2 rgb ram Msi b460m pro anakart Samsung 980 m2 ssd Ekran kartim rx 6600 8gb Sorunum şu pubg oynayan birisiyim ve ben bu ekran kartini 2 gun önce aldim rx 580 %99 kullaniyor rx 6600 ü takiyorum oyunda fps fazla evet...
  16. M

İntel i5 10400f ısınma

Arkadaşlar i5 10400f kullanıyorum haava çok sıcak diyemi bu kadar ısınıyor termal macunu yeni stok fanla kullanıyorum bazen 98 olduğu oluyor
  17. M

Bu parçalar birbirine uyumlumudur acaba

Bu parçalar uyumlu mu? uyumlu degilmi
  18. M

Bu parçalar birbirine uyumlumudur acaba

Herkeze hayırlı akşamlar fotodaki parçalar birbirine uyumlu
  19. M

Ryzen 5 1600 AF ve RX 5500 XT sistemimin ısı değerleri normal mi?

boşta oyun oynamıyorken %58 %60 da fan açıyor bu degeri kaç yapmam lazım
Top Bottom