Arama sonuçları: *

1. E

Sata ssd oyunu yavaşlatır mı

6-7 saniye falan
  2. E

Sata ssd oyunu yavaşlatır mı

Yükleme ekranlarında farkını hissedersiniz atıyorum csde maça gireceksiniz o yüklenme sizde daha uzun sürer onun dışında bir fark yaratmaz gözardı edilebilir bence dert değil
  3. E

🔥İndirim Dyson V8 Absolute Şarjlı Dikey Süpürge 12.999TL 🔥 (Son 6 Ayın En Düşük Fiyatı )

Hocam tam süpürge arıyordum kasımda indirime girer belki diye bekliyordum bunu aldım size itimat ederek sorumlusu sizsiniz 😂😂 Arkadaş bataryaları pahalı demiş de onu anlamadım bir problem yaşanırsa diye mi ? Onun dışı batarya değişmez heralde
  4. E

Öneri 8gb+16 gb ram mi 8gb+8gb ram mi

Hocam konuyla pek alakalı değil ama bir sorum olacak benim laptop 2 slotlu ve 8 gb vardı diğeri boştu. Aynı ramden bitane daha takıp 16 yaptım da dual channel dediğiniz olayı kendisi hallediyor mu aktif mi etmem gerekiyor bir yerden , daha yüksek verim için
  5. E

🟢ABD'li perakende devi Türkiye'ye geliyor!

Hocam market açmayacak yalnız. Ofis açacak çünkü tr den çok fazla ürün ithal ettikleri için bizim hükümet ofis kurmasını istedi trde , bunun üzerine ofis açacaklar malesef market açmayacaklar yani
  6. E

3500-4000 TL’ye mikrofon önerisi

Hocam aceleniz yoksa kasım indirimlerini bekleyin derim illa ki bu seçeneklerden en az biri indirime girecektir ve belki quadcast bile bütçenize uygun hale gelebilir
  7. E

Rampege moniter alinir mi

Yerlilerin alayı tırt kanka teknoloji ürünlerinde Türk malı alınmaz. Beyaz eşya mobilya vs de gözünüz kapalı alın da teknolojik ürünlerde aman hocam
  8. E

🔥İndirim Yağ Püskürtücü Sprey 72₺🔥🔥

Bunlar tırt. Bir iki kullanım iyi sonra tıkanıyor bir halta yaramıyor
  9. E

Laptop Fiş Takılı Değilken Çok Yavaş Çalışıyor

Evet macbooka da masaüstü mac e de hiç bir pc yaklaşamaz sadece genel kitleye hitap etmediği için underrated kalıyor güç konfor ekosistem vs olarak rakipsiz
  10. E

Bataryayı yer evet ama yapacak bişey yok arkadaşın dediği gibi gaming laptoplar fişe bağımlı kullanılmak zorunda Yeni nesillerde fişe takıldığı an batarya dolu ise bataryayı çıkarıp direkt fişten çalıştırıyormuş gibi olduğu dolayısıyla batarya ömrünü koruduğunu söylüyorlar fakat emin değilim
  11. E

Gaming laptoplarda normal hocam pildeyken ekran kartını cpuyu vs adam akıllı besleyemiyor
  12. E

Bu fotodaki ölu pixel mi?

Kral test sitesi var ekranı tamamen yeşil , kırmızı mavi yapıyor sırayla . Eğer varsa orada kabak gibi belli oluyor denemek isterseniz diye dedim
  13. E

🔥İndirim MYSUPPLEMENT 72 SERVİS PROTEİN TOZU 1657 TL

Sayfasında ham madde , menşei , analiz raporu , servisteki amino asit eklemeleri vs net bir şekilde paylaşmayan hiçbir suppementi almayın paranızı çöpe atarsınız 1729864940 Aynen hocam farmatekin ucuz yollusu ama dediğiniz gibi ben olsam ben de almazdım türk malı olarak hardline bence en...
  14. E

Sahibinden bu ilan sizce nasıl

HAHAIWLXLWLLSWÖMSKSLDEMŞXÖSLDLEHAAHJAHozl Aga bu bizim ikinci elciler niye böyle olm ya sıfırı 3k olan ürünü 2800 e yazan mı dersin , bu gibi elemanlar mı dersin..
  15. E

Yetişkin Oyun Anketi - son 180

Başarılar dostum Aga 4 dk sürdü tamamlamam bunlara da uzun diyorsak vay halimize sosyal medya bitirmiş bizi Evet bu gibi hususlara dikkat edip formu revize etme şansın varsa iyi olur.
  16. E

🔥İndirim CORSAIR HS80 MAX WIRELESS BEYAZ 5176 TL!

Evet ben 80 maxı inceliyorum da uygulaması müthiş. SoundID olayına bayıldım ayrıca nova pro ile arasında bu kadar fiyat farkı yaratacak ne var acaba bilmediğimden soruyorum
  17. E

saçmalamışım ben harbiden hs80inki çok daha iyiymiş almadım ürünü de kullanan biri buldum dinledim tertemiz
  18. E

🔥İndirim KOTON 1.000 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE %30 İNDİRİM + KARGO ÜCRETSİZ

Kotondan bedava olsa almayın çok dandik 2 kere giyer çöpe atarsınız arkadaşın attığı pb fırsatı iyiymiş pb nin malları kaliteli
  19. E

Hocam o ürünü çok övüyorlar da hiç beğenmiyorum sırf tasarımından 😂 Steelseriesin de tasarımları hiç sevmiyorum logitech o konuda bir numara bence
Top Bottom