Arama sonuçları: *

1. L

Reset sorunu

Format attım sorun devam ediyor.
  2. L

Reset sorunu

Sistem reset atıp tekrar başlıyor. Sistem daha 2 aylık sadece psu eski. Ramlerden sorun olabilir diye düşünerek ramleri yenisiyle değiştirdim ama aynı sorun devam ediyor. Oyunlarda genelde böyle hata alıyorum. Sıcaklıklara da baktığım zaman gayet normal seviyelerde.
  3. L

Reset sorunu

Merhaba. Benim sorunum son günlerde bilgisayarımın durduk yere kendine reset atması. Bu bazen oluyor bazen olmuyor olay günlüğüne baktığımda. Resimde göstereceğim hata meydana geliyor. İnternette biraz araştırma yaptım bu sorunla karşılana arkadaşlar hatayı hep PSU değiştererek gider mişler...
  4. L

Xmp profile sorunu

Evet sorun olmuyor profil 2 de. Aklıma takıldı sadece neden profil 1 de böyle bi hata oluştuğu.
  5. L

Xmp profile sorunu

Reyzen 5 3600. MSI B450M PRO Max G.Skill 2*8 16 GB 3600MHz CL 18. Sorunum RAM'ler boş ayarda 2133 MHz'de çalışırken BIOS'tan XMP profile 1 yaptığım zaman bilgisayara hiçbir şeykilde görüntü gelmiyor. Daha sonra BIOS pilini çıkartıp yeniden BIOS'a girdiğimde profil 2 diye bir seçenek var onu...
  6. L

Kasa tavsiyesi

Anladım. teşekkür ederim
  7. L

Kasa tavsiyesi

Ses konusunda nasıl bu önerdikleriniz acaba.
  8. L

Kasa tavsiyesi

MSI B450M'a Pro Max anakart. Reyzen 5 3600 işlemci. G.Skill 3600 MHz RAM. GTX 1660 Super ekran kartı. Arkadaşlar sistem bu şekildedir. Şu an kullandığım kasa Power sesli çalışıyor ve hava akışı pek iyi değil. Sizlerden hava akışı iyi bir kasa ve PSU tavsiyesi istiyorum. Ayrı ayrı veya birleşik...
  9. L

Reyzen 5 3600 ekran kartı tavsiye

Yazdığım sistem alındı. Gönül isterki daha yüksek bi ekran kartı almak ama elde kalan bütçe o malesef :)
  10. L

Rx modelleri reyzen 3600 de stabil çalışmıyor diyorlar. Varmı peki öyle bişey arkadaşlar. Rx 580 8 gb modeli buldum anlaştık gibi bişey.
  11. L

G.Skill 16 GB 3600 MHz RAM. MSI B450M'a Pro Max anakart. Reyzen 5 3600 işlemci. Sistem bu arkadaşlar Bütçe olarak 1100 TL'ye ikinci el ekran kartı tavsiye eder misiniz bu sisteme uygun Fiyat olarak şu kadar arttır falan demeyin maksimum elimdeki para bu kadar. Bu doğrultuda ürün tavsiye...
  12. L

Reyzen 5 3600 voltaj ayarı

Anladım teşekkürler cevaplarınız için.
  13. L

zaten stok fanla pek kullanmayı düşünmüyorum. 1 hafta içerisinde kule tipi bi fana geçiş yapıcam kesinlikle. ondan sonra mı voltaj ayarı yapalım dersiniz ?
  14. L

O zaman çok uğraşmadan bu şekilde kullanmaya devam edicez gibi gözüküyor. :)
  15. L

Aslında beni rahatsız eden sıcaklık değil fan seslerinin fazlalaşması. bu konu hakkında bi bilginiz varmı acaba fanların ayarını daha aşağıya çekmek mümkün mü ?
  16. L

80 85 dereceleri görüyor. ve fanlar normalden çok daha fazla dönmeye başlayıp acayip rahatsızlık veriyor. çok can sıkıcı bi durum
  17. L

Açmadığım zaman ramler 2133 mhz de ben 3600 mhz ye almak istediğimde ekrana görüntü gelmiyor.
  18. L

G.Skill 2x8 16 GB 3600 MHz CL18. MSI B450M'a Pro Max. Reyzen 5 3600. Arkadaşlar sistem bu şekildedir. Sorunum şu ben RAM'leri BIOS'tan 3600 MHz yükseltmek istediğim zaman anakart ayarında buluna OC Genie modundan mecbur OC modunu açmam gerekiyor. Bu işlemi yaptığımda CPU hızı 4.2 GHz'ye...
  19. L

Xmp ayarı sonrası görüntü gelmiyor.

Gskill 16 gb 3600 mhz ram Reyzen 5 3600 Msi b450m a pro max anakart Sistem yeni toplandı arkadaşlar. Bios güncelledim. Daha sonra ramler 2133 mhz olarak gözüküyordu bende 3600 mhz olması için xmp ayarlarından profile 1e alıyorum ama daha sonrasında pc yeniden başlıyor ve görüntü gelmiyor...
  20. L

500 TL Bütçeye Kasa tavsiyesi

Önerileriniz nedir peki. Fiyat çok abartı olmicak şekilde.
Top Bottom