Arama sonuçları: *

1. atanis

Laptop ekranına 502 yapıştırıcısı döküldü

Lütfen nasıl olduğunu falan sormayın oldu işte aseton,zeytinyağı,tuz,gözlük cam silme suyu,kolonya,karbonat vb. herşeyi denedim farklı bir önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  2. atanis

HDD Caddy'e Laptop DVD rom kapağımı nasıl aktarırım?

Çıkarmıyorum ki oturtayım çıkabildiğini biliyorum aynısının beyazı vardı.
  3. atanis

HDD Caddy'e Laptop DVD rom kapağımı nasıl aktarırım?

Vida tarzı bir şey göremedim
  4. atanis

Videodaki After Hours isimli şarkıdan sonra gelen şarkının adı ne?

Orada farklı bir melodi giriyor.
  5. atanis

Sony Vaio VPCEH 71811M anakart ekrana görüntü vermiyor

Anakartı nerden bulduğumu sorgulamayın ekran ram ve işlemci sağlam fan dönüyor ışık ta veriyor harici ekrana da görüntü vermiyor. Videosu var fakat boyutu yüksek.
  6. atanis

Bu shorts videosunda After Hours'tan sonra giren müziğin ismi nedir?

1. Müzik after hours ondan sonra gelen müziğin ismi ne?
  7. atanis

Mastürbasyon yapmamak zararlı mı?

Bu tarz şeyleri üroloji doktoru ile paylaşsanız ne kaybedersiniz ki? Burası normalde teknoloji forumu.
  8. atanis

HP Victus Laptop Aldım

Sonuçta 0 aldın mı aldın. Bitti tartışmaya kapalı bu konu. HP'nin İsraile olan desteğini karşılamada payın var. 1704113145 Volkswagen'in ilk kurucusunun Yahudi'lere ne yaptığını söylememe gerek yoktur. Ben markanın eski eserlerini seviyorum sıfır km al sat yapmıyorum. 1704113221 Bilgisayarı...
  9. atanis

HP Victus Laptop Aldım

Gazze'de ölen çocuklar sizi hiç mi üzmüyor? 1704103834 Sonuçta aldın mı? Aldın. Adamların uçak yakıt parasının bi kısmını çıkardın.
  10. atanis

Bluetooth Kulaklık Önerisi

Huawei Freebuds SE öneririm: Link Ses kalitesi gerçekten de çok iyi.
  11. atanis

3 4 k arası monitör önerisi

Bunu öneririm
  12. atanis

DDR5 Mi DDR4 Mü Almaliyim ?

DDR5 alarak ileriye dönük yatırım yapmış gibi olursunuz. İleride takacağınız parçalar DDR5 uyumlu olur ve çok çok iyi performans alırsınız.
  13. atanis

deji powerbank alınır mı?

Deji'nin bataryaları gayet iyi olduğuna göre powerbankte de başarılıdır. Gönül rahatlığı ile alabileceğinizi düşünüyorum.
  14. atanis

40-45k TL civarinda laptop önerisi

HP ve Monster harici her markayı alabilirsin. 1703951571 HP ve Monster harici her markayı alabilirsin.
  15. atanis

Mouse önerisi 1000 Tl

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-g-g502-hero-l%C4%B1ghtsync-25600-dp%C4%B1-y%C3%BCksek-performansl%C4%B1-kablolu-oyuncu-mouse-siyah-1204013.html?gad_source=4
  16. atanis

Plastik laptop kasamdaki çizikleri nasıl gideririm?

Kasa zaten sökülü denerim de cif falan etki etmez mi buna?
  17. atanis

Öneri i20 modifiye öneri, tavsiye

Fikrimi belirtmek isterim. Bence daha güçlü motora sahip bi arabaya geçmelisiniz. Sonuçta eşeğe altın semer bağlasanızda eşek eşektir.
  18. atanis

Plastik laptop kasamdaki çizikleri nasıl gideririm?

Temizlik için kullanabileceğim malzeme öneriniz var mı? yoksa sticker mı yapıştırmalıyım? (Eski laptopumu bu kasaya geçireceğim)
  19. atanis

Çözüldü✓ BİLEŞENLER İÇİN YARDIMM

Almışken 4070 ti alın 4070 az gelir.
Top Bottom