Neler Yeni

HP Victus Laptop Aldım

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Furkan Demir

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
STORM63

Bu fiyata RTX 4050 bulabilirdiniz ama yine de hayırlı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000 TL daha fazla vererek hem 4.050 hem de 16 GB RAM almış olurdunuz

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Furkan Demir

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
STORM63
28.500 yazıyor hocam
Sizin cihaz da bende 27.500 gösteriyor yani arada 1000 liralık var görüyorum ben indiriminiz vardır belki orası ayrı konu

28.500 yazıyor hocam
Ya da bu da olabilirdi ama bunda 8 GB RAM var

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Furkan Demir
Sizin cihaz da bende 27.500 gösteriyor yani arada 1000 liralık var görüyorum ben indiriminiz vardır belki orası ayrı konu

Ya da bu da olabilirdi ama bunda 8 GB RAM var
Hocam aldığım gün 24kdı dün saat 00.00dan sonra 27.5’a yükseldi

atanis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Barış İşgören
Instagram
audi.passion.tr
Steam
https://steamcommunity.com/id/rs4avant/
Discord
audipassion
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam

Gazze'de ölen çocuklar sizi hiç mi üzmüyor?

O niyetle almadım ben.
Sonuçta aldın mı? Aldın. Adamların uçak yakıt parasının bi kısmını çıkardın.

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Furkan Demir
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Gazze'de ölen çocuklar sizi hiç mi üzmüyor?

Sonuçta aldın mı? Aldın. Adamların uçak yakıt parasının bi kısmını çıkardın.
Aga bilgisayarı yurtdışından ben mi getirdim ? Hayır. Satıcı parasını ödedi getirdi. Burada satıyor. Şimdi benim param mı İsrail’e destek oldu yoksa bilgisayarı ithal eden kişi mi ?

İsrail p*çine destek verdiğim falan yok saçma sapan konuşmayın. Evde kullandığınız çoğu cihazlarda İsrail’e desteğini açıklıyor. Ee naptınız o cihazları ?

O profil fotoğrafındaki marka ve isminde yazan “Audi”de İsrail’e destek veriyor. Bilgilendireyim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış Alemdar
Hocam ben o niyetle almadım. İhtiyacım vardı almak zorunda kaldım.

O niyetle almadım ben.
Anladım hocam sorun yok, hayırlı olsun çok polemiğe girmeye gerek yok.
Günümüzde çoğu firma ya İsrail'e destek veriyor ya da çinin firması oluyor (Doğu Türkistan'da ki olaylar yüzünden çinden nefret ederim).
Yani almak istediğiniz bir üründen dolayı olan, ya filistindeki veya başka yerlerdeki müslüman masum halka oluyor ya da Çin'de zulüm gören Doğu Türkistan'daki kardeşlerimize.
Yani bizim ülkemizde yerli üretime gereken değer verilmediği sürece (başımızdakiler sağolsun) biz zaten bu iki yerden birinden alışveriş yapmak zorunda kalacağız.
Yani ihtiyacımız olduğu zaman alışveriş yapalım ama her zaman alışverişte yapılmaz diye düşünüyorum.
Hayırlı olsun bu arada

Son düzenleme:

Farex

80+ Silver

Ben şahsen önermezdim bende aldım ve ertesi gün iade yaptım kalitesi kötü ekran falan sallanıyor yetkili servisi iyi değil müşteri hizmetleri idare eder.

atanis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Barış İşgören
Instagram
audi.passion.tr
Steam
https://steamcommunity.com/id/rs4avant/
Discord
audipassion
Aga bilgisayarı yurtdışından ben mi getirdim ? Hayır. Satıcı parasını ödedi getirdi. Burada satıyor. Şimdi benim param mı İsrail’e destek oldu yoksa bilgisayarı ithal eden kişi mi ?
Sonuçta 0 aldın mı aldın. Bitti tartışmaya kapalı bu konu. HP'nin İsraile olan desteğini karşılamada payın var.

O profil fotoğrafındaki marka ve isminde yazan “Audi”de İsrail’e destek veriyor. Bilgilendireyim.
Volkswagen'in ilk kurucusunun Yahudi'lere ne yaptığını söylememe gerek yoktur. Ben markanın eski eserlerini seviyorum sıfır km al sat yapmıyorum.

Bilgisayarı ithal eden şahısın elinde kalacak o mallar satamayacak ve daha fazla alamayacak buda HP'nin Türkiye pazarını büyük oranda etkileyecek.

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Furkan Demir
Ben şahsen önermezdim bende aldım ve ertesi gün iade yaptım kalitesi kötü ekran falan sallanıyor yetkili servisi iyi değil müşteri hizmetleri idare eder.
Hocam güvenlik etiketi yırtılmış kutusu açılmış ürünün iadesi oluyor mu ?

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
.
Uygunsuz Dil

İsrail p*çine destek verdiğim falan yok saçma sapan konuşmayın. Evde kullandığınız çoğu cihazlarda İsrail’e desteğini açıklıyor. Ee naptınız o cihazları ?

Takma hocam bu aptalları. Filistin'in derdi bizi niye bağlıyor her olayda yırtık dondan fırlar gibi gelip duygu sömürüsü yapıp ilgi bekliyorlar

Top Bottom