Neler Yeni

HP Victus Laptop Aldım

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Furkan Demir
Takma hocam bu aptalları. Filistin'in derdi bizi niye bağlıyor her olayda yırtık dondan fırlar gibi gelip duygu sömürüsü yapıp ilgi bekliyorlar
Ben ***** olduklarını düşünmüyorum. Filistin’e bende destek veriyorum fakat bazı markalar boykotlu olsa da almak zorunda kalınca mecbur alacaksın.

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Hayırlı olsun

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
.
Ben ***** olduklarını düşünmüyorum. Filistin’e bende destek veriyorum fakat bazı markalar boykotlu olsa da almak zorunda kalınca mecbur alacaksın.
Sorulan soru ile alakası 0 olan bir cevap olduğu için her yerde yazmaları bana salakça geliyor. Tamam anladık savaş var ama bu savaş senelerdir var yani daha dün başlamadı. Ben iki tarafında desteklenmesini doğru bulmuyorum, barışı destekliyorum

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,035
İsim
Burak
Hayırlı olsun kral, güzel cihaz

Reav

80+ Silver

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Furkan Demir

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Furkan Demir

Farex

80+ Silver
Yok hocam şu anlık iadelik durum yok. Cihaz daha gelmedi. Sadece merak ettim.
Aldığım yöre göre değişir benim tavsiyem iade etmendir. Daha kaliteli bir cihaz al bence ben direk vatana gittim kardeşim iade yapın dedim para olarak veremeyiz ama isterseniz cihaz değiştirebilirsiniz dedi bende DELL aldım çok memnunum servis evime kadar geliyor cihazımı onarıp gidiyor.

sauths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sadullah er
Batarya'nın şarjını sınırlama özelliği var mı? Mesela %80'den fazla şarj olmaması gibi. Bu özellik bazı laptoplarda var, batarya ömrünü uzatıyor.

Akagami no shanks

80+ Bronze
Güzel bilgisayar ama keşke 16GB modelini alsaydın. Bir de ekran kartı 75W haberin olsun. Ben de aynısını aldım çünkü 🤡.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade edemedim aldıktan hemen sonra çok zam geldiği için

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Furkan Demir
Güzel bilgisayar ama keşke 16GB modelini alsaydın. Bir de ekran kartı 75W haberin olsun. Ben de aynısını aldım çünkü 🤡.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade edemedim aldıktan hemen sonra çok zam geldiği için
Aynen hocam. Aldım 24k’ya, yarın 27.6k olmuş. Bu kadar da fırsatçılık olmaz. +8 ram eklemesi yapacağım.

Top Bottom