Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Casper Excalibur mu Acer nitro 5 mi

acer nitro tabikide soru mu bu
  2. Azexxes

Corsair Mp600 pro lpx 1tb ssd acer nitro 5 an515-58 laptobuma sığmadı

yani hangi akla hizmet soğutuculu olarak sığacağını düşündünüz çok merak ediyorum?
  3. Azexxes

Steam çöktü mü (bağlantı hatası alıyorum)

bende de aynı arkada indirme yapıyordum ondandır diye düşünüyodum
  4. Azexxes

UYGUN FİYATLI MONİTÖR ÖNERİSİ

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-viewsonic-xg2405-24-1ms-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,581327945.html
  5. Azexxes

Hangi Marka Süt İçiyorsunuz

uyku vaktin gelmedi mi senin süt iç de yatıver.
  6. Azexxes

Gececiler şuan ne oynuyorsunuz ? (Ucube İçerir)

baldurs gate 3 güzel değil bence oynadım ama önceki oyunları olan divinity 1 ve 2 daha başarılı bence
  7. Azexxes

Millenicom dolandırıcılıkta çığır açıyor.

Tm 6 ay ben de kullandım 7. Aya gecmeden son 6. Ayın faturasını ödedikten sonra iptal ettirdim zaten. Yine de ekstra fatura kesiyorlar ödemeyi düşünmüyorum
  8. Azexxes

ağlamak serbest avukatları mısın sen ? ne bu savunma istediğin yere başvurabilirsin elimde kanıtlarım da var
  9. Azexxes

Asıl ben dava açabilirim firmaya ? Görse nolacak kimden korkumuz var? 1720748184 6 ay kullanmıştım geçen ay Türknete geçiş yaptım 1720748226 Hayır böyle bir şey olması mümkün değil açtım sözleşme detaylarını baştan sona okudum üşenmedim. Böyle bir ibare bulunmuyor yazdıklarınıza benzer
  10. Azexxes

Millenicom insanları kandırmakta çığır açıyor. Son faturamı ödedikten sonra TurkNet'e geçiş yapmıştım. Aboneliğimi iptal ettirme rağmen bana 1 ay sonrasında 347.99 TL fatura kesiyor. Asıl saçma olan şey şu ki son ödediğim fatura 430 TL idi. Elimde ekran görüntüsü de var ödediğim faturaların...
  11. Azexxes

Hepimizin Kurban Bayramı Mübarek olsun

Marastayim kadkksk
  12. Azexxes

Hepimizin Kurban Bayramı Mübarek olsun

Bütün forum olarak Bayramınız mübarek olsun
  13. Azexxes

Yardım Okx borsasında nasıl bakiyemi çekebilirim

Arkadaşlar internette arıyorum yok. Binbir türlü şikayet dolu heryer. Fon hesabımdaki bakiyeyi çekmek istiyorum ama bir türlü bulamadım. Çek tuşuna basınca beni farklı borsalara transfer etmeye yönlendiriyor. Ben direk banka hesabıma çekmek istiyorum parayı nasıl yapabilirim. Yardımcı olabilecek...
  14. Azexxes

Steame 5 dolar yatırıcam bakiye yetersiiz diyor

Nays kullanabilirsiniz 1 veya 2 tl fark ediyor sadece internette hesapladiginiz dolar fiyatına oranla. Ininal tavsiye etmem çöp bana kalırsa. Her şeye para kesiyor.
  15. Azexxes

Büyüdüğünüzü ne zaman anladınız?

bayramlarda el öptüren taraf olduğumda
  16. Azexxes

Öneri Microsoft Store MİNECRAFT 250 TL !?!?!

Maalesef
  17. Azexxes

Öneri Microsoft Store MİNECRAFT 250 TL !?!?!

1 hafta önce 500e alan ben 😳
  18. Azexxes

bu bilgisayara kaç para verirsiniz?

24-25k civarı verirdim ben
  19. Azexxes

Öneri ANNELER GÜNÜ İÇİN HEDİYE TAVSİYESİ

eğer eşarp giyen biriyse eşarp alabilirsin ama biraz pahalı armina ,tuğba felan
Top Bottom