Neler Yeni

Gececiler şuan ne oynuyorsunuz ? (Ucube İçerir)

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,400
İsim
ismail
Warframe oynuyordum 3'e kadar...

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,421
İsim
Mehmet Aslan
Lole tıpkı valodaki gibi voice chat gelmediği sürece bunlar bitmez maalesef. Herkes anonim olduğu için bu veled-i zinaların popülasyonu arttı son yıllarda. Önceden daha basit kavgalar vardı. Mid or feed, ks atma o...-İlk ben yazdım mid benim gibi falan...Şimdi gerçekten katlanılacak gibi değil. Bıraktım oynamayı.
Baldur's Gate 3 gerçekten çok zevk veriyor. Oynamadıysanız kesinlikle tavsiye ederim. Aynı zamanda, Change-Evsiz biri olarak hayatta kal* gibi basit oyunlar da tatlı niyetine güzel gidiyor. Fakat şu hayvan bozuntuları yüzünden online oyun girmek istemiyorum uzun zamandır.
valla kırk yılın başı bir giriyorum girdiğim gibi de midemi bulandırmaya yetiyorlar :D

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
selams

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,421
İsim
Mehmet Aslan

Xenovian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
M.Rüzgar Özen
Uncharted 4te tüm collectiblesları toplamaya çalışıyorum.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Eray Fındık
Dungeonborn ve Hunt: Showdown akıyor.
Hunt showdownda deli manyak oynayan oyuncular siz misiniz hocam yeni başlamıştım adam karşımda beni kevgire çevirdi bir mermi dodgeliyor görmen lazım kskdkk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lole tıpkı valodaki gibi voice chat gelmediği sürece bunlar bitmez maalesef. Herkes anonim olduğu için bu veled-i zinaların popülasyonu arttı son yıllarda. Önceden daha basit kavgalar vardı. Mid or feed, ks atma o...-İlk ben yazdım mid benim gibi falan...Şimdi gerçekten katlanılacak gibi değil. Bıraktım oynamayı.
Baldur's Gate 3 gerçekten çok zevk veriyor. Oynamadıysanız kesinlikle tavsiye ederim. Aynı zamanda, Change-Evsiz biri olarak hayatta kal* gibi basit oyunlar da tatlı niyetine güzel gidiyor. Fakat şu hayvan bozuntuları yüzünden online oyun girmek istemiyorum uzun zamandır.
Bg3 yeni basladim tavsiye var mı hocam bide kenshi oyunu daha önce 6 dolardan dhaa düşüğe indi mi indirimlerde biliyor musunuz?

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Burak

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,421
İsim
Mehmet Aslan

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Burak
ticket attım ban yer mi meçhul:peepo1:
Kanks şöyle bı anımı anlatayım çıldırma lık adam oyun başından itibaren sebepsiz sovdu aramda karşı takım dahil bizim takım bizim adama sovduk adamı repledim perma banı ben yedim awk 🥲

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
baldurs gate 3 güzel değil bence oynadım ama önceki oyunları olan divinity 1 ve 2 daha başarılı bence

Top Bottom