Arama sonuçları: *

1. B

Sistemi nasıl değerlendirebilirim

İnternette baktım biraz kartın sıfırı 10.000tl civarı sadece kart ne kadar eder (garantisi falan var)
  2. B

Papara ATM Paramı Yuttu Ve Hala Gelmedi

Aynısını ininalde yaşadım aradan 2 ay geçti umudu kestim bi baktım 300tl gelmiş karta
  3. B

Sistemi nasıl değerlendirebilirim

Elimde Gtx 1650 super gaming x gpu ( bunu sonradan aldığım için az kullanılmış gerçi diğer parçalarda çok eski değil ) Ryzen 5 1600 cpu ballistix 8gb ddr4 3000mhz Asus prime a320m-f anakart Rampage carisma mesh 650w kasa 250gb ssdsi bir sistem var ve aylardır elimi sürmüyorum nerdeyse ilk...
  4. B

Yardım Epic games metro exodus save sorunu

Volgayı bitirmiştim ve orda bıraktım tekrar girdiğimde makineyi buluta yükle yerine bulutu makineye yükle dedim ve saveler gitmişti ama sanırım makinedeki saveler duruyor nasıl aktif edebilirim (oyunu açınca makinedeki dosyaları buluta yükle kısmında dosya bulunamadı diyor ama dosyalar var)
  5. B

90tl bi wifi ortalama kaç mbps olmalı

10mbps anca alıyorum altyapının durumunu nerden öğrenirim bide ilk aylar çok yüksekti mbps değeri
  6. B

7. B

GamePad ile Metro Exodus Oynanır mı?

Gamepade yeni geçtim sizce bi fps oyunu olan metro exodus oynanabilir mi klavye mouse geri dönmek istemiyorum odayı falan gamepade göre ayarladım gamepad ile nasıl nişan alınır deneyimli olanlar varsa ne tavsiye edersiniz
  8. B

Konsolda Aim Geliştirme

Bi yöntem bulursan bana da söyle :)
  9. B

Bilgisayar Fanı artırmak Soğutma İçin İşe yararmı?

500 fps aldığın oyunda 700 almak ne değiştirir
  10. B

Ücretsiz Oyun Önerisi?

Bi filme son 30 dakikadan başlanır mı yada bi dizinin direk son bölümleri izlenir mi ilk diğer oyunları oyna hem önceki oyundaki kaydını aktarabilirsin mesela ikide öldürdüğün kişiler verdiğin kararlar üçtede olur
  11. B

Papara İle Netflix Alımı...

Sadece 10tl iade alabiliyorsun yani hangi paketi alırsan al 10tl geri gelcek sadece ayda bi kez yapabilirsiniz bu netflix şeyini tavsiyem orta paketi al diğeri 480pye düşürülmüştü en son
  12. B

Ücretsiz Oyun Önerisi?

Witcher 1&2 oynamadan 3 oynanır mı olm Neyse ücretsiz olarak deceit deneyebilirsin
  13. B

Fiyat Performans Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Kulaklığın kendi ses kartı olsun istiyorsan direk rampage Comfort al uzun araştırmalar sonunda kendim de aldım gayet memnunum her şeyinden (James Donkey 700 serisi tavsiye etmem milletin övdüğüne aldanma ayıplı çıkıyorlar yada çabuk bozuluyorlar bide ne gerek var ışığı kapanmayan devasa...
  14. B

Galiba valorantta easter egg buldum

Buraya yazdığın gibi internette arat benim açıklıyabiliceğimden çok daha iyi açıklamış webtekno vb. siteler
  15. B

Asetto corsa gamepad çalışmıyor

Ayar yapmak, driver kurmak-güncellemek, sök tak yapmak vs.
  16. B

Hikayeli Oyun Önerisi

İndirimde olmak şartı ile Hellblade Ryse son of rome Metro serisi Dying light Witcher serisi Far cry 3 sonrası
  17. B

Kasa çalışıyor ama görüntü gelmiyor

Kablolarla uğraş düzelir 😅
  18. B

Galiba valorantta easter egg buldum

Paskalya yumurtası
  19. B

Bu gamepad alınır mı?

Kullanmadım ama yakın zamanda kendim de gamepad aldığım için çok kapsamlı bi araştırma yaptım
  20. B

Bu gamepad alınır mı?

Ps için alınır pc için alınmaz
Top Bottom