Neler Yeni

Fiyat Performans Oyuncu Kulaklığı Önerisi

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Bütçe
150.250
Arkadaşlar selam. Uygun fiyatlı ama iyi performanslı olan bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum, sevgiler, saygılar. (Fiyat aralığındaki virgül iki fiyatı ayırmak içindir yani 150 bin değil)

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ
Arkadaşlar selam. Uygun fiyatlı ama iyi performanslı olan bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum, sevgiler, saygılar. (Fiyat aralığındaki virgül iki fiyatı ayırmak içindir yani 150 bin değil)
rampoage rogue die bi kulaklık çıkmış onu al veya jd 711 710 elden gideyeah fiyatı uçmuş ztn

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,079
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
rampage comfort, cooler master ch321 var f/p olarak. Bunların altında iyi performanslı bulman zor

Baran 99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran
Kulaklığın kendi ses kartı olsun istiyorsan direk rampage Comfort al uzun araştırmalar sonunda kendim de aldım gayet memnunum her şeyinden (James Donkey 700 serisi tavsiye etmem milletin övdüğüne aldanma ayıplı çıkıyorlar yada çabuk bozuluyorlar bide ne gerek var ışığı kapanmayan devasa kulaklıkğa minecraft veledine dönmeye)

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi