Arama sonuçları: *

1. oz_hrn

Yardım FIFA 2023 ULTİMATE TEAM Oyuncu Satma

Normal oyuncusu ilk 11 dahilinde ne demek görevi yapamıyorum çıldıracağım.
  2. oz_hrn

Eyvallah kardeş deneyeceğim 1691362527 Tamamdır sağolasın adamsın
  3. oz_hrn

Aga PS4 var ne onu anca rüyamda oynarım 🥹 1691361806 Hocam takas etkinlikleri belli zamanlarda geliyor değil mi her zaman takas yapamıyoruz
  4. oz_hrn

Arkadaşlar yardım edin FIFA 2023 Ultimate Team oynamaya başladım ilk defa ama oyuncuları transfer pazarında satamıyorum. Bunları ne yapacağım ben bir sürü adam oldu kulüp
  5. oz_hrn

Aynı Anda iki Lisanas

İki tane lisansa kayıtlı olabilme şansımız var mı? Birini donduracağım.
  6. oz_hrn

God Of War Oynama sırası

God Of War oynayacağım ama PS4 de 3'ün remasted versiyonu ile başlıyor. Onu oynayarak başlasam oyunu anlar mıyım?
  7. oz_hrn

KAYBOLAN DOSYA BULMA

Kardeşim bilgisayara bağlı harici diske direk keserek atıyor. Daha sonra nasıl ediyorsa bunu siliyor. Bilgisayar taratıyorum ama telefondan geri getirme şansımız var mı
  8. oz_hrn

Nasıl Laptop Bakar mısınız?

https://www.cimri.com/dizustu-bilgisayar/en-ucuz-hp-15-rb002nt-3fy76ea-amd-e-900e-4gb-ram-500gb-radeon-r2-15-6-inc-dizustu-bilgisayar-fiyatlari,79377706 PDF, yazıcı, vs üniversitede ders için nasıl Laptop bütçem çok az bu tarz güzel ne önerirsiniz. Bu nasıl
  9. oz_hrn

TELEFONDAN PDF İLE DERS ANLATMA

Arkadaşlar üniversitede bir hocamız hazırladığımız konuyu video çekip PDF üzerinden anlatmamız istiyor ama benim laptobum arızalandı bunu telefondan nasıl yaparım. Hem kendimi hem de PDF gözükecek şekilde ders anlatmam gerek bunu kaydedip hocaya atacağım
  10. oz_hrn

Deprem Bölgesi Isınma

Arkadaşlar deprem bölgesinde evimizde tahmini 2 hafta kadar doğalgaz olmayacak. Bu yüzden bende güneş enerjisi ile çalışabilen hem fiyatı düşük hem de ısıtma için kullanabileceğim bir sistem hakkında fikri olan var mı? Bakiyem=1250 TL burs param
  11. oz_hrn

Saç uzatma tavsiyesi

Hocam şu an saçlarımı Aralık ayından bu yana uzatıyorum saça şekil verebileceğim kadar uzun lakin saç çok kötü duruyor cansız dağınık şekilsiz duruyor
  12. oz_hrn

Saç uzatma tavsiyesi

Yani tamamen 3 e vurdurup mu uzatayım
  13. oz_hrn

Saç uzatma tavsiyesi

Arkadaşlar saç uzatmak istiyorum Aralık ayından beri saçımı kestirmedim lakin çok şekilsiz bir durumda sizce saç uzatırken önce saçımı tamamen eşit bir şekilde kestirmelimiyim. Değilse hangi bakım ürünlerini kullanabilirim
  14. oz_hrn

Modemin Hız sabitlemesi

Turk Net internet kullanıyorum normalde 25 Mbps alıyordum ama iki gündür 2Mbps de kalıyor. Arıza kaydı oluşturdum adam portu değiştirdim lakin yine aynısı olacak modemin arızalı hızı 2 ye sabitliyor dedi. Sizce beni mi kandırdı bu ne demek
  15. oz_hrn

Kpss Ortaöğreti̇m Atama

🥹
  16. oz_hrn

Kpss Ortaöğreti̇m Atama

167 -168
  17. oz_hrn

Kpss Ortaöğreti̇m Atama

Hocam çok mantıklı ama boyum yetmiyor ne yapmam gerek bilmiyorum ama yinede başvururum belki bir şekilde geçerim
  18. oz_hrn

Kpss Ortaöğreti̇m Atama

Kanka boy 1.70 istiyor benim boyum biraz kısa şartları sağlamıyorum sorun çıkarmı 🥹. Birde nasıl çalışıyorlar okula vs nasıl gidiyorlar Ya bulunduğum yerde ikinci öğretimi yok şuan 3. Sınıfım geçiş yaparsam dönem uzuyor krediler çok uyuşmuyor üniversiteşer arası
  19. oz_hrn

Kpss Ortaöğreti̇m Atama

Ya bende 83.50 aldım lakin benim durumum çok karışık sizce ne yapmalıyım? Ben şu an Lisans eğitimi olarak kendi şehirimde hemşirelik okuyorum. Aynı zamanda 2 yıllık adalet okuyorum amacım DGS den hukuğa geçiş yapmak. Lakin puanımı kullanıp bir yerde işe başvurursam eğitim hayatımı nasıl etkiler...
  20. oz_hrn

Kpss Ortaöğreti̇m Atama

Arkadaşlar ben Anadolu Lisesi mezunuyum ve Kpss girdim. Gelen puan ile nelere bakayım, puanım ile nelere başvurayım. Hiç bir fikrim yok
Top Bottom