Neler Yeni

Yardım FIFA 2023 ULTİMATE TEAM Oyuncu Satma

oz_hrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
HARUN ÖZER
Arkadaşlar yardım edin FIFA 2023 Ultimate Team oynamaya başladım ilk defa ama oyuncuları transfer pazarında satamıyorum. Bunları ne yapacağım ben bir sürü adam oldu kulüp

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
Arkadaşlar yardım edin FIFA 2023 Ultimate Team oynamaya başladım ilk defa ama oyuncuları transfer pazarında satamıyorum. Bunları ne yapacağım ben bir sürü adam oldu kulüp
Her oyuncuyu satamazsın. Satılabilir ve satılamazlar var. Satılamaz oyuncuları hızlı sat ile 0 coine satabilirsin ama önermem. Bu oyuncuları takas etklinliklerinden takas edip daha iyi oyuncular alabilirsin.

oz_hrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
HARUN ÖZER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bos ver oynama fifa 24 çıktı
Aga PS4 var ne onu anca rüyamda oynarım 🥹
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her oyuncuyu satamazsın. Satılabilir ve satılamazlar var. Satılamaz oyuncuları hızlı sat ile 0 coine satabilirsin ama önermem. Bu oyuncuları takas etklinliklerinden takas edip daha iyi oyuncular alabilirsin.
Hocam takas etkinlikleri belli zamanlarda geliyor değil mi her zaman takas yapamıyoruz

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Nurettin Sevinç
Takas zamanı dışında da sürekli aktif kadro kurma görevleri var. Örneğin 85+ 10X oyuncu paketi var oyuncuları verip daha değerli oyuncu çıkarmayı deneyebilirsin. Yada unutulmaz maçlar görevlerine bu oyuncuları vererek paket açabilirsin.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
Aga PS4 var ne onu anca rüyamda oynarım 🥹

Hocam takas etkinlikleri belli zamanlarda geliyor değil mi her zaman takas yapamıyoruz
Güzel takaslar belli zamanlarda geliyor. Onun dışında standart takaslar da mevcut.

oz_hrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
HARUN ÖZER
Takas zamanı dışında da sürekli aktif kadro kurma görevleri var. Örneğin 85+ 10X oyuncu paketi var oyuncuları verip daha değerli oyuncu çıkarmayı deneyebilirsin. Yada unutulmaz maçlar görevlerine bu oyuncuları vererek paket açabilirsin.
Eyvallah kardeş deneyeceğim

Güzel takaslar belli zamanlarda geliyor. Onun dışında standart takaslar da mevcut.
Tamamdır sağolasın adamsın

oz_hrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
HARUN ÖZER
Normal oyuncusu ilk 11 dahilinde ne demek görevi yapamıyorum çıldıracağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,540
Üyeler
141,309
Son üye
experting
Top Bottom