Arama sonuçları: *

1. Ç

Okulda kullanmadık el vantilatoru varmı

Çok olmasın bari alev alcam
  2. Ç

Okulda kullanmadık el vantilatoru varmı

Sınıfın yanıtı Allah'ını seven yardım etsin birşeyler önerin çok sesli olmadan iyi hava veren
  3. Ç

Beyaz monitör onerisi

Hz hiç farket Bütçe 4-5k IPS panel olsun yeter Bide olursa kenar çıtası ince olsun
  4. Ç

Amazon tr den alsam gümrükte kalirmi

Kral vergi dahil 1230 tl 1725364317 Hocam gümrük dahil 30 u geciyo vergi
  5. Ç

Satıcı yurt dışı
  6. Ç

Kargoyla birlikte 30 doları geçiyor Ama Amazon tr den alıyorum Satıcı yurt dişidna
  7. Ç

Büyük fan kapışması lian li VS asiacosmic

Amazon tr takilmiyo kk
  8. Ç

2.2ssd oneiris ilki Samsung 980

Da kaliteli mıdır
  9. Ç

Büyük fan kapışması lian li VS asiacosmic

Cogu (yarı zanginin) illa bir kere bile baktığımız bir fan var lian li fanları kendileri çok pahalı Asiacosmic diye bir firmada bunun kaliteli replikasini yapıyı sizce hangisi alınır Lian li 3 fan 4000 Asiacosmic 3 1200
  10. Ç

2500
  11. Ç

Önceden almıştım 2. Olarak kullancam Çok bütçem yok 2.olarak. Kullancam oyun değil çoğu zaman video filan olur projedir sunumdur. Bütçem tam belli değil ama ortalama bir bütçem var önerilere acigim
  12. Ç

Kablosuz klavye önerisi %60

Apex pro mini beyaz yokki
  13. Ç

Çözüldü✓ Bu PSU alınır mı yardım

Kk nzxt psu olarak kötü bir marka ben bunu söyleyebilirim sana fiyatı ucuz ama kaliteli degiller
  14. Ç

Kablosuz klavye önerisi %60

KABLOSUZ OLMASİ LAZİM Bütün setup beyaz ondan beyaz yada beyaz ve başka renklerin olduğu bir şey olması lazım Argb olursa çok iyi olur bütçe 4000
  15. Ç

Format atmak istiyorum ama aldığım Windows 11 home gidermi 3000 TL verdim

Sistemle beraber aldım gitmez dini 1725104062 Kk 3000 TL verdim önceden niye gitsin ki
Top Bottom