Neler Yeni

Büyük fan kapışması lian li VS asiacosmic

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Çağlar
Cogu (yarı zanginin) illa bir kere bile baktığımız bir fan var lian li fanları kendileri çok pahalı
Asiacosmic diye bir firmada bunun kaliteli replikasini yapıyı sizce hangisi alınır
Lian li 3 fan 4000
Asiacosmic 3 1200

Ekler

• Screenshot_2024-09-02-17-58-45-503_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2024-09-02-17-58-45-503_com.google.android.youtube.jpg
    695.8 KB · Hit: 28
  • Screenshot_2024-09-02-17-57-56-490_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2024-09-02-17-57-56-490_com.google.android.youtube.jpg
    930.9 KB · Hit: 25

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,616
İsim
Selim
Cogu (yarı zanginin) illa bir kere bile baktığımız bir fan var lian li fanları kendileri çok pahalı
Asiacosmic diye bir firmada bunun kaliteli replikasini yapıyı sizce hangisi alınır
Lian li 3 fan 4000
Asiacosmic 3 1200
Bende Lian li fanları var şahsen sistemi egzoz fanı dışında başka fan takmiyorum çünkü benim akvaryum kasaya 9 tane taksan da gözle görülür fark yaratmıyor bu yüzden ısı değerlerin de fark yaratmıyorsa gösteriş için replika olanina bakabilirsiniz çok güzel görünüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lian li 3 fan 4000
Asiacosmic 3 1200
Bu arada ismini internette aratınca bir şey çıkmıyor link filan var mı ya da kendi sitesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Çağlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende Lian li fanları var şahsen sistemi egzoz fanı dışında başka fan takmiyorum çünkü benim akvaryum kasaya 9 tane taksan da gözle görülür fark yaratmıyor bu yüzden ısı değerlerin de fark yaratmıyorsa gösteriş için replika olanina bakabilirsiniz çok güzel görünüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ismini internette aratınca bir şey çıkmıyor link filan var mı ya da kendi sitesi
Amazon

Palo DAYI 👑

80+ Gold
kendımde baktım bu fanlara almak ıcın ama galıba 30 euro sınırı oldugu ıcın veregı cıkıyor tam fıyatından hesaplamak lazım suan kı fıaytını bılmıyorum
reverse modellerı var resımdekıler gıbı oldukca ıyı bır replıka urun bence alıden falan da bakılabılır cok replıka var ama en bılındık bu dıyebılırım
bır fana 4k vermek acıkcası zengınlıkle alakası yok bence tamamen sacmalık tıpkı bos kasaya 6-7-8k fıyat cekmelerı gıbı sacma bır durum sırf marka dıye fıyatlar pahalı oluyyor cogu urunde dıye dusunuyorum

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
can
asiacosmic yani asiahorse kozmetik olarak kopyalayabilirler lakin bunların birde motor rulman vs gibi donanımsal parçaları var aynı hava basıncını aynı metreküp havayı itebilir mi yada bunları verirken ses durumu nasıl vs vs kullanmadan bilinmez

Palo DAYI 👑

80+ Gold
asiacosmic yani asiahorse kozmetik olarak kopyalayabilirler lakin bunların birde motor rulman vs gibi donanımsal parçaları var aynı hava basıncını aynı metreküp havayı itebilir mi yada bunları verirken ses durumu nasıl vs vs kullanmadan bilinmez
ıkısınınde kagıt uzerındekı verılerıne bakmak lazım ama hemen hemen aynı ses sevıyesıne sahıplerdı dıye hatılıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Çağlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendımde baktım bu fanlara almak ıcın ama galıba 30 euro sınırı oldugu ıcın veregı cıkıyor tam fıyatından hesaplamak lazım suan kı fıaytını bılmıyorum
reverse modellerı var resımdekıler gıbı oldukca ıyı bır replıka urun bence alıden falan da bakılabılır cok replıka var ama en bılındık bu dıyebılırım
bır fana 4k vermek acıkcası zengınlıkle alakası yok bence tamamen sacmalık tıpkı bos kasaya 6-7-8k fıyat cekmelerı gıbı sacma bır durum sırf marka dıye fıyatlar pahalı oluyyor cogu urunde dıye dusunuyorum
Amazon tr takilmiyo kk

Palo DAYI 👑

80+ Gold

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,616
İsim
Selim
Aslında saçma değil hocam bu tür kasa ve fanlar son kullanıcı hedefler yani sistemin 4090 7800x3d ya da render işlemcisi filan takılı ramlar tamam PSU rog Thor 420mm costum soğutma filan her şeyin tamam artık alacak bir şey kalmamış LCD ekranlı Lian li fan alırsın ama normal kullanıcı için aşırı gereksiz

Palo DAYI 👑

80+ Gold
Aslında saçma değil hocam bu tür kasa ve fanlar son kullanıcı hedefler yani sistemin 4090 7800x3d ya da render işlemcisi filan takılı ramlar tamam PSU rog Thor 420mm costum soğutma filan her şeyin tamam artık alacak bir şey kalmamış LCD ekranlı Lian li fan alırsın ama normal kullanıcı için aşırı gereksiz
okadar sıtem dızıcek adam zaten 4k fana kafayı takmaz :)

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,616
İsim
Selim
okadar sıtem dızıcek adam zaten 4k fana kafayı takmaz :)
Zaten konu da bu arkadaşa saçma gelmiş ama zaten Ferrari de memur adama saçma her malın hitap ettiği kitle farklı lian li ve benzeri ürünlerin de kitlesi top sistem dizen kişilere hitap ediyor ayrıca Lian li ve farkli performans fanları kullanan biri olarak kesinlikle aralarında hiç bir fark yok ama benim bütçem varsa kesinlikle görsellik olarak Lian li tercih ederim

Top Bottom