Arama sonuçları: *

1. S

Forum üyelerine özel pc

İdam mı ettiriyonuz lan hesabı 1621772117 Nooooo .d
  2. S

Forum üyelerine özel pc

Evet konu katılım tarihimle dalga geçmeye falan dönmüş merak etmiyin eski zamamlarda açılmış bir hesabım da var o yüzden dalga geçmek yerine cevaplarsanız sevinirim tarihi dikkate alırlar mı sadece tarihi soruyorum
  3. S

Forum üyelerine özel pc

Yani mesela rütbesi yüksek olan birini sırf hesabı yeni diye almayabilirler mi
  4. S

Forum üyelerine özel pc

Donanım arşivi forum üyelerine olan sistemde hesabın açılış tarihini veya rütbeyi dikkate alırlar mı
  5. S

En az 2060 üstü laptop kaça patlar

En az 2060 üstü laptop almayı düşünüyorum monsterda bi ara 11k vardı ama stoğa gelmiyor bir de 13kya 3060 gördüm ama fiyat çok yüksek 10k gibi güzel laptop öneriniz var mı
  6. S

Korsan oyunculuk Kul hakkı sayılır mı?

Parası olan alsın olmayan korsan oynasın hem yapımcılar da zaten oyun tanınsın diye korsan mevzusuna karşı değiller lakin parası olanın korsan alması kul hakkıdır
  7. S

Öneri Kablonet VS Superonline

Superonline çok sıkıntı en iyisi kablonet
  8. S

3 SEÇENEKTEN HANGİSİ

Vatan pahalı oluyo ama en iyisi 1. gibi
  9. S

Fiyat performans oyuncu kulaklığı

Önerebileceğiniz, alıp memnun kaldığınız bir fiyat performans kulaklığı var mıdır çok uçuk fiyat olmasın
  10. S

3050 sistem fiyatları ve denk olduğu ekran kartları

Yurt dışında gördüm ama ülkemizde var mı göremedim
  11. S

Anladım o fiyat civarına daha iyi sistemler gelir mi 9 civarı bütçem var
  12. S

9k bütçe sistem toplama

Selam arkadaşlar 9k bütçem var duruma göre oynayabilir kasa düşünüyorum bu fiyata laptop bulmak biraz zor önereceğiniz kasa ya da laptop var mıdır
  13. S

3050 hangi ekran kartlarına denk olur ve sistemleri aşşağı yukarı kaça patlar
  14. S

viewsonic 27 vx2718-pc-mhd alınır mı

viewsonic 27 vx2718-pc-mhd monitör alınır mı 1.7kya inmiş
Top Bottom