Arama sonuçları: *

1. S

Hazır sistem için site önerisi

R5 5600 + 4060 yada 4060ti yapıcam 30a kadar çıkıyorum 1728842914 saçma mı oldu
  2. S

Hazır sistem için site önerisi

Gaminggen ve Gamegaraj dan almayı düşünüyorum net olarak hangisinden almalıyım?
  3. S

Ps için monitör önerisi

Ps3 üm için 2000Tl ve aşağısında monitör arıyorum yardımcı olur mususunuz
  4. S

Yağ yakmak ve kilo vermek için evde ne yapmalıyım?

Belediyeninki 16 yaş sınırı var 1 yıl sonra gidebiliyorum diğer yerler de gereksiz pahalı
  5. S

Yağ yakmak ve kilo vermek için evde ne yapmalıyım?

Koşu bandı almayı düşündüm ancak eğimsiz olanlar 5k eğimli olanlar 20k civarında dışarıda koşu yapmamayı düşünüyorum eğimsiz alsam faydası olur mu yada başka ne gibi şeyler evde yapabilirim?
  6. S

Çözüldü✓ İphone 13 batarya önerisi

İphone 13 kullanmaktayım ve 4 ay olmuş bulunmakta pil sağlığı %98’ de. %80 olunca değiştirmeyi düşünüyorum sizce % kaç olunca değiştirmeliyim ve apple damı değiştireyim yoksa deji vs. Markaların bataryasını alıp değiştirteyim mi?
  7. S

Bu akşamki derbiyi nerden izleyebilirim?

Farklı bir kaçak yayın engelleme sistemi kullanılıcakmış nerden izleyebilirim bedavaya ve televizyondan da izleyebilirmiyim?
  8. S

Mobil Gta sa Definitive Edition Grafikleri full yaparsam sıkıntı olur mu?

İphone 13 kullanıyorum çözünütlüğü arttırdığımda bu uyarıyı veriyor telefonu en az 4,5 yıl kullanmak istiyorum sıkıntı yaratır mı bataryayı çabuk mu bitirir çünkü baya bir oynayacağım oyunu.
  9. S

Batarya sağlığı iyi durumdamı?

İphone 11 telefonu alalı 2-3 yıl oldu şuanda bataryası %74 İphone 13 telefonu alalı 4 ay oldu %99 da İphone 11 e batarya almassam ne olabilir ve İphone 13 ün ise durumu normal mi cevaplayabilir misiniz teşekkürler.
  10. S

Mobil oyun önerir misiniz?

Cihazım iyi Bana tür farketmeksizin mobil oyun önerir misiniz??
  11. S

Tırnak batması olabilirmi?

Normalde fotoğraf çekmeyecektim ancak tınrak batması dediğimiz şey tırnağın yuvarlanarak ete batması benim tırnağımda bunu gözlemleyemedim bu fotoğrafı çekmeden önce sivri yer vardı orayı aldım bunu 2 hafta öncede yaptım tırnağın sivri yeri vardı deriye batıp acıyordu o zaman kestiğimde de böyle...
  12. S

25-30K hazır pc önerisi

Minimum 2Tb depolama alanı olacak şekilde soğutmayla birlikte 25K-30K arasında bir sistem önermenizi rica ediyorum en f/p olarak bu fiyata ben 4060ti ve t5 5600 buldum daha iyi varsa link atabilir misiniz?
  13. S

Liberty 4NC pc için kullanılırmı?

G435 alıcağım ama gerek var mı bilmiyorum şuanda libery 4NC var ancak pc de fps oyunları ve pc için kullanılırmı bilmiyorum.
  14. S

Sadece ense traş etmek için traş makinası önerisi

Saçımı uzatıcağım kuaföre para vermek istemiyorum tek sorunum ense kısmım bana makine öneririmisiniz?
  15. S

Uzun süre oynamalı oyun önerisi

Arkadaşım olmadığı için hikayeli oyunlar daha cazip geliyor herhangi bir tür önerebilirsiniz.
  16. S

Uzun süre oynamalı oyun önerisi

Geceleri telefonu yormadan veya büyük çaplı herhangi bir tür ücretsiz mobil oyun önerir misiniz?
  17. S

4060 vs 4060Tİ 4 yıl boyunca oyun oynamaya hangisi yeter?

Anladım hocam 3 yıllık oyun serüvenim için 6k daha fazla vermek mantıksızca bit hamle olduğunu çıkardım. 4060ın max ayarlarda en az 2 yıl akıcı denilebilecek bir seviyede oynatıcağını umuyorum teşekkürler.
  18. S

r5 5600, Bütün türdeki ünlü oyunlar cs gta banerlord fln oynarım aklıma gelmedi şuanda 4. Senemde yks çalışacağımdan dolayı pc açmayacağım 3 sene için oyun oynayacağım sonra saten ya satarım yada kardeşime verir laptop alırım
  19. S

3 sene rahat edermiyim? 4060 ile.
  20. S

Anlamadım cümle kurabilir misiniz?
Top Bottom