Arama sonuçları: *

1. Y

11.sınfı yks için çalışma programı tavsiyesi

11.sınftayım yks sınavına geçte olsa çalışmaya karar verdim bir sayısal öğrencisi olarak. Hem tyt-ayt hem de 11.sınıf konularına çalışmam için bir çalışma programı oluşturmama yardım edermisiniz.
  2. Y

Sword SW-9001 Alınır mı?

Sword SW-9001 bu kulaklik
  3. Y

Sword SW-9001 Alınır mı?

Bu kulakligi almayi dusunuyorum nasildir?
  4. Y

Rival 3 mü v2 minimi

Bu iki mousetan birini alıcağım ama kararaız kaldım. Hangisi benim için daha iyi olur. Şuan kullandığım mouse 10cm tutuşum calmla claw olarak değişiyor.
  5. Y

Hp omen 400 vs asus tuf m3 vs msi gg gm08

Bu 3 mousetan hangisi alınır hazır zamlar gelmeden önce.
  6. Y

350tl ye kadar mouse önerisi

Mouse almaya karar verdim(eski mousem çift tıklıyor arada). Alttaki mouselar dışında öneriniz varsa atarsanız sevinirim. https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-m3-aura-sync-rgb-7000dpi-oyuncu-mouse-p-HBV00000PYCNN?url_src=and-product-detail...
  7. Y

500tl ile ne alınır?

Bende aynısını düşündüm sonra evimin spor salonuna uzak olduğu ve kış kış yürümek hasta olma riskini çok artırıyor
  8. Y

500tl ile ne alınır?

Normalde spor salonuna gidicektim ailrm kıştan sonra git dedi. Elimde 500tl kaldı bu parayla ne alabilirim? Gün içerisinde çoğunlukla oyun oynuyorum. Bilgisayar başında geçiriyorum. Şimdiden teşekkürler.
  9. Y

nanopool incorrect password sorunu

Ayarları yapmaya çalışıyorum şifre kısmına ne yazarsam yazayım incorrect password hatasını veriyor lütfen yardım edin. Reytingim 10 kullandığım miner nanominer.
  10. Y

Gta 5 çok düşük FPS sorunu

Ne alaksi var ben demedim bunu webtekno dedi
  11. Y

gta 5 işlemci oyunu
  12. Y

sana yalan söylemiş
  13. Y

Rx 580 fps sorunu yaşiyorum

aynısı geçen bendede oldu amd nin sitesinden gidip en güncel driverı yükle çözülüyor
  14. Y

Rx 580 bulanık ekran kaydı sorunu

Merhaba sapphire pulse rx 580 8gb ekran kartı kullanıyorum oc modeli. Amd RElive üstünden kayıt alıyorum 1080p 60fps ama videolarım bulanık oluyor 50k bitrate veriyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.
Top Bottom