Neler Yeni

500tl ile ne alınır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Emre Sunar
Normalde spor salonuna gidicektim ailrm kıştan sonra git dedi. Elimde 500tl kaldı bu parayla ne alabilirim? Gün içerisinde çoğunlukla oyun oynuyorum. Bilgisayar başında geçiriyorum. Şimdiden teşekkürler.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ekipman ihtiyacın varsa onu alabilirsin, oyunun yoksa oyun olabilirsin. Hiç bir ihtiyacın yoksa dursun kenarda para sonuçta.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,017
İsim
Hasan
Normalde spor salonuna gidicektim ailrm kıştan sonra git dedi. Elimde 500tl kaldı bu parayla ne alabilirim? Gün içerisinde çoğunlukla oyun oynuyorum. Bilgisayar başında geçiriyorum. Şimdiden teşekkürler.
Mousen falan kötüyse Amazonda Hyperx Pulsefire Haste var alabilirsin.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,404
İsim
Olcay akbulut
spor salonu iyi karar bence kışta olsa git bence bi şey olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

BAS

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bilgisayarda eğleniyorsan oyun alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Emre Sunar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BAS
Bende aynısını düşündüm sonra evimin spor salonuna uzak olduğu ve kış kış yürümek hasta olma riskini çok artırıyor

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,404
İsim
Olcay akbulut
Bende aynısını düşündüm sonra evimin spor salonuna uzak olduğu ve kış kış yürümek hasta olma riskini çok artırıyor
spor ekipmanları alabilirsin o zaman paranın hepsi ile değilde yani 2 tane 5lik dumbell alsan çoğu şeye yeter zaten, 5kg yi örnek verdim kendine göre kiloyu değiştirirsin

pc başında vakit kaybetmekten iyidir bence ben salona gidemediğim vakitlerde öyle yapıyorum

spor ekipmanları alabilirsin o zaman paranın hepsi ile değilde yani 2 tane 5lik dumbell alsan çoğu şeye yeter zaten, 5kg yi örnek verdim kendine göre kiloyu değiştirirsin

pc başında vakit kaybetmekten iyidir bence ben salona gidemediğim vakitlerde öyle yapıyorum
veya yoğun bi öğrencilik hayatın yok ise gelişim amaçlı kurslara bakabilirsin

r4NG3r

80+ Silver
Spor salonuna git birsey olmaz ben aksam 8de gidip 10da geliyorum hasta fean olmadim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,509
Üyeler
155,261
Son üye
asphension
Top Bottom