Arama sonuçları: *

1. F

Yaz ve Kış derecelere farklı tepki verme

selam. aklıma takılan bir şeyi sizlere açıklık getirmek istiyorum. şimdi, kışın içerisi 23 derece olduğunda sıcaktan terliyoruz neredeyse. ama yazın 23 derece bi ortamda üşüyoruz. veya yazın ev 32 33 derecelerde oluyor hafif hafif terliyoruz. kışın ev 32 33 derece olsa düşenemiyorum bile :D...
  2. F

3.nesıl destekleyen anakart mı i5 4460 mı

hocam bir şey daha soraacğım bu işlemci için anakart almaya değer mi yaza doğru sistemi yükselteceğim çünkü şuanki sistemim çok düşük
  3. F

i5 3. nesil + GT 620M sistem ets2 kaldırır mı?

oynarsın orta grafiklerde 50 fps civarı alırsın diye düşünüyorum ama truckersmp de kasabilir.
  4. F

3.nesıl destekleyen anakart mı i5 4460 mı

öncelikle özür dilerim başlık biraz saçma oldu ama doğru düzgün bir başlık bulamadım sorunuma gelecek olursak şimdi elimde i54460 işlemci var anakartı arızlandı ve işlemci elimde kaldı ve bu işlemciye uygun anakart 500 tl civarı şuan buraya yazdığım pc de ise i3 3. nesil bir işlemci var ve bu pc...
  5. F

i3 3240 gtx 960 valorant açar mı

çok sağolun yüklemelere başlıyayım o zaman :kedi:
  6. F

cevaplarınız için teşekkürler gta 5 forza falan açar mı :D
  7. F

selamlar sistemim bozuldu sağolsun babam yeni bir sistem getirmiş gtx 960 2gb i3 3240 16gb ram var valo oynuyabilir miyim bu sistemle?
  8. F

i5 4460 gtx 960 anakart önerisi

teşekkür ederim hocam
  9. F

i5 4460 gtx 960 anakart önerisi

anakartım arızalandı. yeni anakrt alacağım ama çok fazla anakart var. 16gb ddr3 1600mhz ramlerim de var önerebileceğiniz güzel bir anakart var mıdır?
  10. F

bilgisayar çalışıyor ama hdd ve power ışoğı yanmıyor

hocam diski göüyor ama yani ismi yazıyor ve de çalışıyor herhangi bir cızırtı vb sesler yok diskte
  11. F

6000 TL'ye masaüstü toplama pc önerisi.

2.sistem bir tık iyi ama pahalı geldi bana. yazın 3.5k ya gtx960 16gb ram i5 4.nesıl 1tb hdd 240gb ssd monitor dahil sistem almıştım iyice araştırıp almalısınız
  12. F

hocam biosa girmeme nedeni nedir entering setup... böyle kalıyor ekranda
  13. F

görüntü geliyor hatta biosa gircekken takılı kalıyor biosu 2 3 kez sıfırladım ekranda sistem özellikleride yazıyor fakat devamı yok kalıyor hdd ışığı açılışta yanıyor sonra 1 2 kere daha da yanıyor sonrası yok
  14. F

öncelikle biligisayarı kaldırmıştık uzun bir süre sonra tekrar kurdum şimdide power ve hdd ışığı yanmıyor ama pc çalışıyor. ekranın sağ alt kısmında a2 yazıyor. kapatıp açıp biosa girmek için del tuşuna basıncada entering setup yazıoyr ve kalıyor lütfen yardım edin
  15. F

.

tamam hocam ama şimdi kıza ne demeliyim? tam kabul etmişken nasıl bırakacağım
  16. F

.

abi çok aşık ona hergün sınıfına gidip bakıyoruz sırf onun için çok fena yıkılır
  17. F

.

düşündüm ama ondan başka arkadaşım yok
  18. F

.

haklısın hocam ama gönül işte bir çaresi yok sanırım onunla asla olamayacağım
  19. F

.

kapandı
  20. F

Laptoba ram yükseltmesi yapmak istiyorum?

ve ramleriniz kingston samsung vb markalar olsa daha iyi olur
Top Bottom