Neler Yeni

bilgisayar çalışıyor ama hdd ve power ışoğı yanmıyor

Furkan111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan ziya kormaz
öncelikle biligisayarı kaldırmıştık uzun bir süre sonra tekrar kurdum şimdide power ve hdd ışığı yanmıyor ama pc çalışıyor. ekranın sağ alt kısmında a2 yazıyor. kapatıp açıp biosa girmek için del tuşuna basıncada entering setup yazıoyr ve kalıyor lütfen yardım edin

kaangms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Kaan Gümüş
öncelikle biligisayarı kaldırmıştık uzun bir süre sonra tekrar kurdum şimdide power ve hdd ışığı yanmıyor ama pc çalışıyor. ekranın sağ alt kısmında a2 yazıyor. kapatıp açıp biosa girmek için del tuşuna basıncada entering setup yazıoyr ve kalıyor lütfen yardım edin
Önden darbe aldıysa lehimler zarar görmüş olabilir ve görüntü alıyormusun?

Furkan111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan ziya kormaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önden darbe aldıysa lehimler zarar görmüş olabilir ve görüntü alıyormusun?
görüntü geliyor hatta biosa gircekken takılı kalıyor biosu 2 3 kez sıfırladım ekranda sistem özellikleride yazıyor fakat devamı yok kalıyor hdd ışığı açılışta yanıyor sonra 1 2 kere daha da yanıyor sonrası yok

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,984
İsim
Bilal Tepe
görüntü geliyor hatta biosa gircekken takılı kalıyor biosu 2 3 kez sıfırladım ekranda sistem özellikleride yazıyor fakat devamı yok kalıyor hdd ışığı açılışta yanıyor sonra 1 2 kere daha da yanıyor sonrası yok
HDD de sıkıntı var ozmn

kaangms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Kaan Gümüş
Diskin patlamıstır büyük ihtiamlle

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,984
İsim
Bilal Tepe
hocam diski göüyor ama yani ismi yazıyor ve de çalışıyor herhangi bir cızırtı vb sesler yok diskte
Reis diski başka bir PC de veya bilgisayar oda taktırıp baktirabilirsen diğer parça bilesenlerden şüphe etmen daha kolay olur

KaRaM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
beytullah
yedek bir bilgisayar ile diğer parçaları denesen iyi olur yada kabloları bi çıkar tekrar tak parçalar yada kablolar iyi takılmamış yada yerinden oynamış bile olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,652
Üyeler
151,932
Son üye
bulgurpilavı
Top Bottom