Arama sonuçları: *

1. P

Xbox Series X vs. PlayStation 5

Kusura bakmayasın patladım bir anda. İyi forumlar hocam.
  2. P

Ps5 fanboyluğu yapmaya devam et o zaman. Çöp kelimesinden başka bir şey bilmiyorsun. Yazsan bile yazdığına bakmayacağım. Engelliyorum seni kamil. Cipsli ellerinde ps5'inle kudurmaya devam et. Hırsızdan örnek veriyor bana kafayı yersin bir de birkaç sayfa leş argümanını okudum bunun. Bu yunus...
  3. P

Oğlum sussana tamam ps5 iyi sus artık.
  4. P

Yerim o palyaço diyen ağzını senin. La oğlum sussana senin leş argümanlarına ihtiyacım mı var benim sağdan soldan ss getirme sürekli seninle tartışmıyorum ben sesini kesmeni rica ediyorum sadece. O kadar kuduruyorsun ki doğru bile yazamıyorsun dilini ellerin titriyor. Sus kardeş sus sadece tek...
  5. P

Hadi ulen ordan kamil, istersen 1000 sayfa yaz bu gerçeği değiştirmeyecek. Kuduruyorsun di mi xbox'ı gömemeyeceğim diye. Sus artık be kardeşim yetti toksikliğin.
  6. P

Sus oğlum bir de yüzsüz yüzsüz cevap verme başlarım "tm knk"ına.
  7. P

Ne ağladın forumda car car car konuşuyorsun ps5 delisi olacağım diye. Bir sus be kardeşim. Fanboy'luğun bu kadarı. Xbox Series X, ps5'ten daha iyi ister kabul et ister etme. Senin fikrinle konsol alan arkadaşlar varsa üzülürüm. Hayatımda ps5'i bu kadar savunup xbox series x'i gömen bir seni...
  8. P

Hangi telefonu almalıyım?

Çoğu yurt dışı ürünü çünkü hocam. 2. el alacaksanız dikkat edin yurt dışı olmamasına.
  9. P

i5 12600k + rtx 3090 ti sistemi ne kadara satabilirim?

Bırakın siz onu hocam. 5k'ya anlaştık mı biz?
  10. P

3090 Ti ortalama 35-40k. i5 12600k 6500 civarları. Bu pc'yi 50'den aşağı satmayın hocam satacaksanız.
  11. P

Hocam siz bana salın 5k'ya. Anneannenize kırıldı dersiniz tekrar gönderir :D. Bu arada 3090 Ti fiyatı ortalama 40k.
  12. P

Bana 5k'ya ver hocam. Çok sevinirim. :D
  13. P

Çözüldü✓ Laptop Bataryasını Çıkaramıyorum

Agalar termal macun, temizlik için açtım fakat bataryayı çıkaramıyorum nasıl çıkaracağım? Taş gibi yerinden bile oynamıyor. Laptopum Acer Nitro 5 515-42-R06H
Top Bottom